Keystone logo
Cornell College

Cornell College

Cornell College

Įvadas

Apie Kornelį

Cornell College keičia gyvenimą ir keičia švietimo normas nuo 1853 m.

Įsikūręs Mount Vernon, Ajova, Kornelis buvo pirmasis koledžas į vakarus nuo Misisipės, suteikęs moterims tokias pačias teises ir privilegijas kaip vyrams, o 1858 m. Suteikdamas laipsnį moteriai.

1978 m. Kornelio fakultetas priėmė mokymo programą „Vienas kursas vienu metu“, pakeisdamas mokymo ir mokymosi procesą Kornelyje. 1996 m. Paskelbus Lorenos popiežiaus knygą „Kolegijos, kurios keičia gyvenimą“, Kornelio gyvenimas keičiasi oficialiai. Kornelis ir toliau pripažįstamas kiekvienu nauju leidimu.

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Kornelio vertybės

Mūsų misija ir pagrindinės vertybės nurodo, kaip mes mokome ir mokomės.

Mes pabrėžiame šiuos švietimo prioritetus ir rezultatus, įtraukdami juos į kiekvieną kursą ir galimybes už klasės ribų.

Misija

Cornell College siūlo novatorišką ir griežtą mokymosi bendruomenę, kurioje dėstytojai ir darbuotojai bendradarbiauja su studentais, kad ugdytų intelektualinį smalsumą, kūrybiškumą ir moralinę drąsą, reikalingą visą gyvenimą mokytis ir įsitraukti į pilietiškumą.

Pagrindinės vertybės

 • Liberalus išsilavinimas, kuris pabrėžia atradimą ir apima žinių integraciją bei pritaikymą
 • Intelektinis, moralinis ir asmeninis augimas
 • Pilietinė ir socialinė atsakomybė
 • Kiekvieno asmens orumas ir vertė įvairiapusėje bendruomenėje

Vienas kursas vienu metu

Turėdami savitą „ Vieno kurso vienu metu“ programą, Kornelio studentai pasinerti į vieną akademinę discipliną gali tik per tris su puse savaitės. Šis dėmesys suteikia galimybę dėstytojams peržengti tradicinį paskaitų formatą vykstant išplėstinėms diskusijoms ir laboratorijoms, visos dienos modeliavimui ir mokymuisi už universiteto ribų popietę ar visą bloką nekonkuruojant su kitomis klasėmis. Per pastaruosius ketverius metus Kornelio fakultetas dėstė 70 ne universitetinių universiteto kursų. Studentai gali lengvai pasinaudoti bloku, kad įgytų patirties per stažuotes.

Nacionalinis pripažinimas

 • Kornelis yra viena iš 40 mokyklų, aprašytų Loren Pope knygoje „ Kolegijos, kurios keičia gyvenimą“.
 • JAV naujienos ir „World Report“ priskiria Kornelį aukščiausioms nacionalinių laisvųjų menų kolegijų pakopoms.
 • JAV žinių geriausios vertės mokyklų sąraše Kornelis užėmė 64 vietą
 • Per pastaruosius 12 metų 16 Kornelio gyventojų buvo įteiktos „Fulbright“ stipendijos. Be to, du Kornelio fakultetai gavo „Fulbright“ apdovanojimus už stipendijas kelionėms 2016 ir 2017 m.
 • Kornelio miestelis yra įtrauktas į nacionalinį istorinių vietų registrą.
128604_brooke-cagle--uHVRvDr7pg-unsplash.jpg

Studijų programos

Kolegija siūlo daugiau nei 40 akademinių ir ikiprofesinių programų bei neribotą skaičių individualizuotų didžiųjų mokyklų. Be to, Kornelio vasaros tyrimų institutas teikia gyvenseną besimokančioms bendruomenėms, kurios skatina meno, humanitarinių, socialinių ir gamtos mokslų tyrimus.

Vieta

Kolegija įsikūrusi Mount Vernon, Ajova, mieste, kurio urbanistinė atmosfera paverčia geriausius miesto miestus mažų miestelių vieta, kur rengiami meno festivaliai, populiarūs vietiniai restoranai ir kavinės bei egzotiškos parduotuvėlės. Istorinių pastatų ir kūrybinės nuojautos derinys „Mount Vernon“ pelnė Artūro Frommerio „ Budget Travel“ žurnalo „ Amerikos šauniausių mažų miestelių“ pripažinimą .

Fakultetas

Kornelio profesoriai yra patyrę tyrėjai, mokslininkai ir, svarbiausia, mentoriai. Devyniasdešimt aštuoni procentai kolegijos kadencijos pabaigos fakultetų turi aukščiausią laipsnį savo srityse. Fakultetų ir studentų santykis yra 1:11, ir daugelis studentų glaudžiai bendradarbiauja su fakulteto nariais vykdydami mokslinius tyrimus ar kitus projektus.

Campus gyvenimas

Gyvenimas Kornelyje yra aktyvus ir įvairus. Studentai dalyvauja daugybėje klubų, organizacijų ir specialiųjų interesų grupių. Vaizduojamojoje dailėje dalyvauja 19 procentų studentų. Tarpdalykinėje atletikoje dalyvauja 36 procentai studentų.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Mount Vernon

  1st Street, 600, 52314, Mount Vernon

Klausimai