Keystone logo
Crandall University

Crandall University

Crandall University

Įvadas

istorija

1940 metais, Jungtinių Krikštytojo konvencija tapo susirūpinęs jaunų žmonių, kurie palieka Atlanto Kanadoje Biblijos aukštesnįjį išsilavinimą. Nepaisant to, kad pavadinimas turėjo universitetą Wolfville, NS, buvo krikščioniškojo švietimo sritis, kuri buvo kuriam netaikomos. 1949, Jungtinės Amerikos baptistų Biblijos mokymo mokykla buvo įkurta Monktonas ir kaip Biblijos kolegijoje ir vidurinės mokyklos. Per ateinančius du dešimtmečius, jauni žmonės atėjo iš visame Atlanto Kanadoje studijuoti krikščionių kontekste ir gyventi krikščionišką bendruomenę.

Akademinės kompetencijos, labai greitai tapo naujos mokyklos bruožas, ir daugelis žmonių davė sacrificially plėsti patalpas ir programas. Dr Myron BRINTON paliko sėkmingą Kunigo vadovauti jauną instituciją didžiąją dalį savo pirmąjį dešimtmetį. Jo jausmas šeimos ir krikščionių įsipareigojimą nustatyti etape daug savo tradicijas.

Iki 1968 Mokyklos buvo pereinamosios dėmesys pasikeitė po vidurinės mokyklos programą. Jis tapo Bible College ir Krikščionių Jaunesnysis laisvųjų menų koledžas. 1970, pavadinimas buvo pakeistas į Atlanto baptistų koledžas, siekiant atspindėti naujas programas. Per šį laikotarpį, prezidentas Dr. Stuart E. Murray siekė sukurti stiprią dėstytojų ir teikti išplėsta pasirinkimą kursus.

1983, Naujasis Bransvikas Įstatymų priėmė chartiją, suteikianti Atlanto baptistų koledžas, teisę siūlyti bakalaureato laipsnių. Vėliau per dešimtmetį, 1996 metais, originalus aktas teisės aktų leidėjas iš dalies pakeistas siekiant pakeisti pavadinimą į Atlanto Krikštytojo universiteto. Tai buvo padaryta siekiant atspindėti nuolatinį augimą ir vystymąsi Universiteto kaip liudija laipsnių suteikimą disciplinų įvairovę, įskaitant meno, mokslo, verslo ir mokslo.

2008 ir 2010 metais, buvo šiek tiek pakeitimų įstatymo, pirmas pratęsti laipsnių nepriklausančių bakalaureato lygmens nuostatos, ir, antra, kad pakeisti pavadinimą į CRANDALL universiteto garbės Joseph CRANDALL, kuris įkūrė keletą baptistų bažnyčias didesnis Monktonas plotas per 1800. Tai naujas vardas taip pat buvo pristatytas kaip būdas siekiant aiškiau garantuota krikščionių studentų ir rėmėjų, kurie nebuvo iš baptistų tradicijos invititation.

Misija

Nuo CRANDALL Universiteto misija yra tai, kad pertvarka išgyvena kokybės universitetinį išsilavinimą tvirtai įsišaknijusi krikščionių tikėjimą. Ši misija yra pasiekiama per:

Iš laisvųjų menų, gamtos mokslų ir profesinių studijų, kuris apima mokymą: Studentą orientuotas požiūris, kad pagrindinis dėmesys skiriamas mokymosi, o ne pristatyti tik informacijos; Įsipareigojimas holistinio augimo asmuo: dvasinė, intelektinė, asmens / Socialinės ir fizinės gerovės; Negrąžinta ir atsidavęs personalas, fakulteto, administratoriams ir valdybos narių komandinis darbas; Vieningos ir rūpestinga bendruomenė plėtra, kuriame dalyviai yra jautrūs vienas kito poreikius, skatinti kiekvieną charakterio formavimo, vadovavimo įgūdžius ir tikėjimo ir mokymosi integracijos kita, kai jie yra pasirengę ateities pozicijas įtakos ir vadovavimo tarnyboje Dievo Karalystė; Atvirumas asmenims kiekvieno rasės, odos spalvos, lyties ir įsitikinimų, kurie nori tapti iš CRANDALL universiteto bendruomenei. Tyrimai fakulteto, kuri apima, bet neapsiriboja: Plėtra Žinių mokslininko drausmės; Kompetencijos, kad patvirtina universiteto įsipareigojimą akademinės sąžiningumo standartas; Tobulinimas tikėjimo integraciją ir mokymąsi stipendijas ir paskelbimo, kad įvertinti teorijas / išvadas atsižvelgiant į krikščionišką pasaulėžiūrą.

Tikėjimo išpažinimas

Dievas: Yra vienas Dievas egzistuoja amžinai trijų asmenų: Tėvo, Sūnaus, ir Šventosios Dvasios. Be Dievo šie trys asmenys yra lygūs ir vieningi esmę ir tobulumo. Jie vykdo skirtingas, bet harmoningus biurus didelį darbą išpirkimo. Dievas yra Tėvas visiems bendrojo prasme Kūrėjo ir Išlaikytojas visatos žmonių. Jis turi tėvišką užuojautą visai žmonijai. Dievas yra Tėvas, asmeniškai prasme, visiems, kurie išpažįsta tikėjimą savo viengimį ir unikalaus Sūnaus, Jėzaus Kristaus. Jėzus Kristus yra Dievas apreikštas kūne; mes patvirtiname savo mergaitę gimimo, nuodėmės žmoniją, dieviškų stebuklų, svetimo mirtį, kai už visą laiką, kūno prisikėlimą ir kilimo, Tarpininkavimo darbą prieš Tėvą, ir palaimintosios vilties jo asmens grįžimo į valdžią ir šlovę. Šventoji Dvasia yra trečiasis asmuo iš Dievo, kuris vyksta iš Tėvo ir Sūnaus. Šventoji Dvasia nuteistųjų žmoniją nuodėmės, teisumo, ir Dievo sprendimu; ragina žmones į atgailą ir tikėjimą į Jėzų Kristų, visada su mumis, ir leidžia tikinčiajam gyventi šventą gyvenimą; ir suteikia tikinčiajam liudyti ir dirbti Viešpaties Jėzaus Kristaus.

Raštai: Šventasis Raštas Senojo ir Naujojo Testamentų turi savo institucijai vien Dievui ir yra duota mums dieviškosios įkvėpimo. Jie tik tobula, aukščiausias, neklystantis, ir pakankamas standartas visų tikėjimo ir elgesio klausimais. Jie buvo kruopščiai konservuoti Dievo apvaizdos per tikintieji darbą.

Žmonija: Žmonija buvo sukurta be nuodėmės. Iki pirmojo vyro ir moters nepaklusnumo, nuodėmė įėjo žmonių rasę. Per šį nepaklusnumą visa žmonija gimsta nuodėmingas, pagal pasmerkimo ir mirties prakeikimo, reikia atgailos ir atleidimo.

Išgelbėjimas: Apie pamestus ir nuodėmingos žmonijos išgelbėjimas yra įmanoma tik per Jėzaus Kristaus nuopelnų ir jo Substituciniai mirties mūsų vardu. Išgelbėjimas turi gauti per atgailos ir tikėjimo, ir ji yra be darbų. Jis apibūdinamas regeneracijos Šventosios Dvasios.

Bažnyčia: Bažnyčia sudaro visi tikri tikintieji į Viešpatį Jėzų Kristų. Biblija taip pat identifikuoja vietos Bažnyčią kaip pakrikštyti tikintieji organizuojamus garbinimui, mokinystės, informavimo veiklą, ir paslaugų kitiems už Dievo asamblėja.

Prisikėlimo ir Sprendimas: Bus bendras prisikėlimas iš teisingas ir neteisingas įstaigos. Dievas teis visą žmoniją. Tie, kurie yra saugomi gyvens amžinai Dievo akivaizdoje. Tie, kurie prarado nuodėmės gaus amžinąjį pasmerkimą.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Moncton

    Box 6004 Moncton

    Klausimai