Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Craven Community College

Craven Community College

Craven Community College

Įvadas

Ar esate pasirengęs pokyčiams? Craven Community College gali padėti jums pradėti akademinę kelionę, atitinkančią jūsų poreikius, naudojant įvairiausius internetinius laipsnius, diplomus ir pažymėjimų programas. Nežinote nuo ko pradėti? Skambinkite arba suplanuokite virtualų konsultacinį susitikimą pas vieną iš mūsų patarėjų šiandien, kad padėtumėte atrasti laukiančias galimybes.

Įkurta 1965 m., „ Craven Community College yra išsami bendruomenės kolegija su miesteliais Naujajame Berne ir Havelocko-Cherry Pointe.

„Craven“ kasmet aptarnauja daugiau nei 3200 mokymo programų studentų ir beveik 10 000 tęstinio mokymo studentų. „Craven CC“ siūlo platų programų asortimentą, įskaitant perkėlimo į universitetą kursus, karjeros ir profesinius pasiūlymus, partnerystę su ketverių metų universitetais, specializuotas darbo jėgos mokymo galimybes, tobulinimosi studijas ir pagrindinių įgūdžių klases. Kolegija siūlo asocijuotus laipsnius, diplomus ir pažymėjimus daugelyje sričių. Šios programos gali padėti jums pradėti didelę karjerą arba padėti jums įgyti bakalauro laipsnį!

Kolegijoje yra FAA sertifikuota aviacijos sistemų technologijos programa, taip pat teikiama daugybė sveikatos priežiūros paslaugų, įskaitant slaugą, medicinos pagalbą ir sveikatos informacines technologijas. Per „University Connections“, „Craven“ partnerystę su Rytų Karolinos universitetu, Šiaurės Karolinos valstijos universitetu ir Pietų Ilinojaus universitetu „Craven CC“ absolventai turi galimybę siekti bakalauro laipsnių niekada neišeidami iš šios teritorijos.

Vietos

  • New Bern

    College Court,800, 28562, New Bern

    Klausimai