Keystone logo
Creighton University

Creighton University

Creighton University

Įvadas

Creighton University , įsikūręs Omahoje, Nebraskoje, siūlo aukščiausią reitingą pagal jėzuitų tradicijas žmonėms, norintiems prisidėti prie pasaulio prasmingai. Čia studentai, dėstytojai ir darbuotojai klesti palaikančioje bendruomenėje, atsidavusioje jėzuitų, katalikų vertybėms ir tradicijoms. Čia studentai mokosi tapti lyderiais, tarnaudami kitiems.

Į Creightoną iš arti ir iš toli atvyksta 8821 įvairaus amžiaus bakalauro, magistro ir profesionalaus studento. Jie siekia akademinio meistriškumo; iš tikrųjų mūsų naujokų akademinis profilis yra vienas stipriausių tarp visų JAV katalikų universitetų. „Creighton“ studentai vertina tikėjimą, lyderystę ir tarnystę, todėl Creightone jie randa galimybių augti šiose srityse. Praktikų, mokslinių tyrimų ir klinikinės patirties metu jie mokosi dirbdami.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Omaha

    California Plaza,2500, 68178, Omaha

    Klausimai