Keystone logo
Czestochowa University of Technology

Czestochowa University of Technology

Czestochowa University of Technology

Įvadas

Čenstakavos technologijos universitetas (CUT) jau daugiau nei septyniasdešimt metų prisideda prie inžinerijos ir technologijų ateities kūrimo. Vykdydamas mokslinę ir edukacinę veiklą, Čenstakavos technologijos universitetas tapo neatsiejama Lenkijos istorijos ir Čenstakavos regiono bei paties miesto tradicijų dalimi. Nacionaliniuose valstybinių aukštųjų mokyklų reitinguose esame tarp geriausių panašaus profilio Lenkijos universitetų. Puiki mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų kokybė, neprilygstamos mūsų akademinio personalo akademinės žinios ir patirtis daro studijas CUT stimuliuojančia ir neįkainojama patirtimi. Savo mokymo programose Čenstakavos technologijos universitetas daug dėmesio skiria projektiniam mokymuisi ir komandiniam darbui.

Siekiame, kad Čenstakavos technologijos universitetas būtų institucija, kuri:

  • Siūlo aukštos kokybės išsilavinimą, suteikiantį absolventams darbo rinkoje pageidaujamų įgūdžių.
  • Aktyviai bendradarbiauja su socialinės ir ekonominės aplinkos subjektais, užtikrindamas, kad studentai praturtintų savo žinias ir patirtį atlikdami praktiką ir praktinį mokymą.
  • Sukurti patrauklų pasiūlymą užsienio studentams ir remti tarptautinį darbuotojų, doktorantų ir studentų judumą.
  • Plėtoja mokslo disciplinas, kurios yra labai svarbios dabartiniams mokslo iššūkiams ir šiuolaikinei pramonei, yra didelį inovacijų potencialą turintis mokslinių tyrimų ir plėtros centras, turintis aukštos kokybės mokslinių tyrimų infrastruktūrą, leidžiančią įgyvendinti ambicingus tarptautinės reikšmės mokslinius projektus.
  • Stiprina bendradarbiavimą su šalies ir užsienio universitetų ir pirmaujančių ūkio subjektų, veikiančių nacionalinėje ir tarptautinėje rinkose, siekiant atlikti mokslinių tyrimų ir plėtros projektus ir įgyvendinimo darbus, kurti bendradarbiavimo ryšius, palankius komercializavimo ir perdavimo mokslinių tyrimų rezultatų, taip pat plėtros darbus iš universiteto į ekonomiką.
  • Dalyvauja socialinės atsakomybės didinimo veikloje ir dalyvauja pasauliniame tvaraus vystymosi tikslų siekimo procese.

Vietos

  • Częstochowa

    ul J.H Dąbrowskiego 69 , 42-201, Częstochowa

Klausimai