Keystone logo
Cyprus West University

Cyprus West University

Cyprus West University

Įvadas

Cyprus West University yra ne pelno siekiantis universitetas, įsikūręs Famagustoje, Šiaurės Kipre, įkurtas 2015 m. Cyprus West University turi 5 fakultetus, 3 mokyklas ir 20 skirtingų bakalauro ir asocijuotų studijų programų anglų ir turkų kalbomis. Cyprus West University pripažino YÖK, Turkijos Respublikos aukštojo mokslo taryba ir YÖDAK, Šiaurės Kipro aukštojo mokslo planavimo, vertinimo, akreditavimo ir koordinavimo taryba, ir patvirtino TRNC Nacionalinio švietimo ir kultūros ministerija.

CWU miestelis

Būsimiems studentams skirtos ekskursijos miestelis. Studentai pamatys, kaip atrodo universitetas, patalpos, studentai ir gyvenimas Kipre. Susipažinkite su mūsų priėmimo atstovais, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų programas ir nuspręstumėte, kas jums geriausia.

153348_1.jpg

Mūsų švietimo perspektyvos

Tai bus verslininkai, o ne valstybės ar didelės korporacijos, kurios leis pasauliui išbristi iš ekonominės depresijos, į kurią jis pateko. Tačiau norint būti sėkmingu verslininku, studentai turi būti labai išsilavinę ir sukurti atpažįstamas asmenybes akademiniame pasaulyje. Kai kurie universitetų absolventai nori tęsti savo asmeninę karjerą, o kiti gali imtis iniciatyvų kurti darbo vietas kitiems. Tačiau universitetinio išsilavinimo tikslas peržengia ribotas darbo paieškos ar verslo kūrimo ribas ir apima pagalbą studentui ieškoti tiesos, asmeninio tobulėjimo ir naujų horizontų atvėrimo.

Mūsų vertybės

Pagrindinės Cyprus West University vertybės yra prisidėti prie socialinės gerovės kuriant laisvamaniškas, dalyvavimu ir projektais pagrįstas žinias, kurios gerbia įsitikinimus ir įvairovę. Santykiuose su visais socialiniais akcininkais Cyprus West University bendrauja skaidriai, atsakingai, pagarbiai, lanksčiai ir abipusiai. Cyprus West University , nepaisant laiko ir sąlygų, pasisako už mokslo ir technologijų viršenybę, pasisakydamas už švietimo ir mokymo veiklos nepriklausomumą ir savarankiškumą visose politinėse ir ekonominėse srityse.

Cyprus West University rengia aplinką, kuri palaiko kūrybiškumą, mokymąsi ir tyrinėjimą, ir kultūrinius skirtumus vertina kaip turtingumą, suteikdama aplinką, kurioje tarptautiniai studentai ir fakulteto nariai gali dirbti kartu. Atsižvelgdami į teigiamą mokslą ir tradicines kultūros vertybes, Cyprus West University mokiniai įgyja profesinių žinių ir įgūdžių savo socialinėje aplinkoje ir išmoksta susidoroti su sudėtinga šiandieninio pasaulio struktūra ir problemomis.

153349_2.jpg

Misija

Cyprus West University yra įsipareigojusi teikti paslaugas visuomenei su savimi pasitikinčiais studentais ir akademiniais darbuotojais, turinčiais socialinę atsakomybę pagal individualų mąstymą ir atvirus tarpdisciplininiam požiūriui, taip pat galinčius prisidėti prie mokslo, meninės produkcijos ir technologinių inovacijų nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Vizija

Mūsų universitetas vykdys akademinę veiklą, vadovaudamasis novatorišku, tarpdisciplininiu ugdymo planu, jautriu mūsų šalies žmonių poreikiams, su liberalia ir dalyvaujančia verslo kultūra, gerbiančia įvairovę ir įsitikinimus. Šioje srityje sukurta informacija suteiks galimybę mūsų studentams įgyti pasaulinio lygio išsilavinimą ir turėti žinių bei įgūdžių, kad galėtų konkuruoti savo profesinėje karjeroje visame pasaulyje.

153346_orientations.jpg

Vietos

  • Famagusta

    İsmet İnönü Bulvarı, 29 Cyprus West University, 99450, Famagusta

Klausimai