Keystone logo
© Prague Film School / Ali Shreim
Czech College

Czech College

Czech College

Įvadas

Kodėl mus

Čekijos kolegija Prahoje yra privati ​​vadybos mokykla orientuota į mokymo Verslas anglų kalba. Mes turime skirtingas programas, sutelkiant dėmesį į verslo, Tarptautinės vadybos, finansų, rinkodaros, verslumo ir Operacijų valdymas.

Šiuolaikinis požiūris

Didžiosios Britanijos verslo mokyklų visada žinomas dėl savo naujoviškų mokymo, atvejo analizė, grupinių pratybų ir pristatymai. Mes ne Čekijos kolegija priėmė šiuos modernius metodus verslo išsilavinimą.

Pasaulinis Koncentruoti

Čekijos kolegija įsikūrusi Centrinėje Europoje turi didelį dėmesį link šviesti studentus tapti pasaulio piliečiais. Mes ugdyti studentų tokiu būdu, jie mąstyti globaliai, o dirbti bet kurioje pasaulio dalyje.

Verslo etika ir tvarumas

Mūsų pareiga yra sukurti etikos ir atsakingo verslo lyderiai rytojaus pasaulyje, kurie sugeba spręsti pasaulines problemas.

Įsidarbinimo galimybės

Parama studentams užtikrinti jų ateities karjerą, suteikiant jiems praktinių ir šiuolaikinio verslo žinių.

Individualus požiūris

Tuo Čekijos kolegijos kiekvienas iš jų yra suteiktas vienodas ir Specialių atsargumo priemonių, kad padėtų jiems užsitikrinti tapti ateities verslo lyderė tikslą.

ACADEMICS

Nuo unikalaus įvadinio kurso bakalauro diplomas, vedančio į BBA į išplėstinę kurso antrosios pakopos studijų diplomas, vedančio į MBA programą, tuo Čekijos kolegijos patirtis yra kruopščiai tarptautinių ir yra orientuota plėtoti pasaulinę sąmonę. Toks požiūris į verslo švietimo daro mus viena novatoriškiausių instituto mokyti verslo anglų Prahoje, Čekijoje.

Praha bendrabučiu

Pagrindinis Campus Čekijos Respublika yra Zizkov, Prahoje. Campus namai aplinkos infrastruktūros, modernios auditorijos, studentų ir darbuotojų paslaugos.

Praha yra sostinė ir didžiausias miestas Čekijoje. Tai keturioliktas pagal dydį miestas Europos Sąjungoje. Taip pat istorinė sostinė of Bohemia. Įsikūręs į šiaurės vakarus nuo dėl Vltavos upės šalyje, mieste gyvena apie 1,3 milijono žmonių, o jo didesnis miesto zonoje yra apskaičiuota, kad turime beveik 2 mln gyventojų. Miestas turi vidutinis jūrinis klimatas su šiltomis vasaromis ir vėsioje žiemą.

Praha buvo politinis, kultūrinis ir ekonominis centras Centrinėje Europoje su vaškavimo ir rečiau nelaisvę per savo 1100 metų egzistavimo. Įkurta metu romanų ir klesti iki gotikinių ir renesanso epochų, Praha buvo ne tik Čekijos valstybės sostinė, bet du Šventosios Romos imperatorių sėdynė ir taip pat Šventosios Romos imperijos sostine. Tai buvo svarbus miestas su Habsburgų monarchija ir jos Austrijos-Vengrijos imperijos ir po I pasaulinio karo tapo Čekoslovakijos sostinėje. Miestas grojo pagrindinius vaidmenis protestantų Reformacijos, Trisdešimtmetis karas, ir 20-ojo amžiaus istorijos, per abu pasaulinius karus ir pokario komunistų eros.

Praha yra namo žinomų kultūros vertybės, iš kurių daugelis išlikusių smurtą ir destrukciją 20-ojo amžiaus Europoje. Pagrindiniai objektai yra Prahos pilis, Karolio tiltas, Senamiesčio aikštė, žydų kvartalas, kad Lennonas Walland Petřín kalno. Nuo 1992 m platus istorinis centras Prahoje buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą svetainių. Praha Čekijos sostinėje, kuri naudojama būti sujungtos su Slovakija iki dviejų suskirstyti į atskiras suverenių valstybių.

Miestas didžiuojasi daugiau nei dešimt pagrindinių muziejų, kartu su daugeliu teatrų, galerijų, kino ir kitų istorinių eksponatų. Moderni viešojo transporto sistema jungia miestą. Be to, jis yra namų platų valstybinių ir privačių mokyklų, includingCharles universitete. Praha yra klasifikuojamas kaip alfa pasaulio mieste pagal GaWC studijas, panaši į Berlyną, Roma andHouston. Jos turtinga istorija tampa populiarus turizmo paskirties ir miesto gauna daugiau nei 4,4 mln tarptautinius lankytojų per metus, nuo 2011 m. 2011, Praha buvo šešta labiausiai lankomas miestas Europoje.

JAE CAMPUS

Pirmasis tarptautinis filialas bendrabučiu Čekijos kolegija įsikūrusi JAE. Pastaraisiais metais JAE įgijo tarptautinį pripažinimą kaip švietimo centru svarsto studijų išlaidų, užimtumo perspektyvas ir vietą. JAE modelis buvo naudojamas kaip sėkmės istorija; su pagrindiniais konkurenciniai pranašumai įskaitant gyvenimo mažesnis nei kitose šalyse, pavyzdžiui, JAV, Europoje, Australijoje ir Kanadoje išlaidas, ir yra įsikūręs arčiau arti daug namų šalių nei kitose švietimo priemiesčiuose.

Vietos

  • Prague

    Study Partners sro Sabinova 287/3 Zizkov, Prague 3, 130 00, , Prague

  • Sharjah

    UAE Campus Ground Floor, India Trade and Exhibition Centre , , Sharjah

    Klausimai