Keystone logo
英领国际学校

英领国际学校

英领国际学校

Įvadas

Daliano英领国际学校įsteigta 2010 m. Kovo mėn. Tai yra dvikalbė mokykla, integruojanti Kinijos ir Vakarų šalių tarptautinį švietimą. Mokykla teikia vieno langelio sistemingą tarptautinį ugdymą nuo ikimokyklinio ugdymo iki 12 klasės ir daugialypį progresavimo modelį, suteikiantį studentams internatą ir dienos kursus. pasirinkite. Atkreipkite dėmesį į visapusišką studentų tobulėjimą ir ugdykite pasaulio talentus, turėdami tarptautinę viziją. 2018 m. Geriausių 300 tarptautinių mokyklų reitinge pagal konkurencingumą „LinkedIn“ užėmė 31 vietą tarp 1028 tarptautinių mokyklų visoje šalyje pagal konkurencingumą tolesnėms studijoms ir užėmė pirmąją vietą šiaurės rytuose. Tais pačiais metais direktorius Liu Jianas buvo paskelbtas 2018 m. Įtakingiausios tarptautinės mokyklos direktoriaus išskirtinio indėlio už tarptautinį švietimą apdovanojimu.

Mokyklos tikslas ir filosofija: ugdyti laukinius ir kilnius žmones .

Mokyklos misija: padėti mokiniams išsiugdyti puikius ir įvairius įgūdžius, formuoti savarankiškas mintis ir ugdyti kilnius personažus, siekiant užtikrinti, kad jie galėtų būti laimingi, nepaisydami gyvenimo patirties nenuspėjamoje ateityje.

Mokyklos vertės tikslas: ugdyti pasaulio piliečius, žvelgiant į tarptautinę Kinijos perspektyvą, ir puoselėti nacionalinius ramsčius geresnei Kinijai .

„LinkedIn“ yra A lygio, IGCSE, KS testų centras, kurį oficialiai įgaliojo Didžiosios Britanijos „Edexcel“ egzaminų biuras . Daliano testų centro numeris yra 92973. 2018 m. Didžiosios Britanijos AQA egzaminų biuras leido tapti egzaminų centru: testų centro numeris yra 96096. Šeimos egzaminų biuras taip pat oficialiai leido Šenjango kooperatinį miestelį laikyti egzaminų centru, kurio centro numeris yra 93751.

Studentai gali laikyti A lygio ir IGCSE egzaminus „ LinkedIn“, o jų balai gali būti tiesiogiai taikomi daugiau nei 15 000 visame pasaulyje žinomų universitetų daugiau nei 130 pasaulio šalių ir regionų, tokių kaip Jungtinė Karalystė, JAV, Australija, Singapūras, Kanada, Honkongas ir kt. Vidurinėse mokyklose užsienio studentai taip pat gali kreiptis į žinomus žemyninės Kinijos universitetus, įskaitant Tsinghua universitetą ir Pekino universitetą.

Šiuo metu英领国际学校yra apie 150 kinų ir užsienio dėstytojų; tarp jų 50% yra užsienio mokytojai, 30% yra grįžę mokytojai ir 20% yra dvikalbiai mokytojai. Didžioji dauguma mokytojų yra meistrai ir gydytojai iš prestižinių užjūrio mokyklų ir turi daug mokytojų .

Vietos

  • Dalian

    辽宁省大连市现代服务业总部大厦14层E, , Dalian

    Klausimai