Keystone logo
Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Davis & Elkins College Online

Įvadas

Davis & Elkins rengia studentus sėkmingai per programas, kurios sujungia naujausias žinias šioje srityje su nuolat įgūdžių vystymąsi. Ir dabar, Davis & Elkins yra malonu, kad ši švietimo Rūšiuoti prieinama su darbo suaugusiems.

Pristatome Davis & Elkins 100% Online RN į BSN bakalaureato baigimo programa.

Dabar naršo mokymasis greitai tapti švietimo pasaulyje kuokštelinių. Šis augimas buvo paskatino, didžiąja dalimi, suaugusiųjų besimokančiųjų Grįžtam į mokyklą Ieškau mokymus iš anksto savo karjerą. Davis & Elkins suteikia suaugusiuosius su galimybe užbaigti laipsnį laiku, o toliau dirbti ir pagerbti Kita kitus svarbius įsipareigojimus savo gyvenimą.

Su Daviso & Elkins "100% internetu miesteliu, besimokantieji gali siekti savo bakalauro laipsnį iš savo namų komfortą, su tvarkaraščius, kad dirba savo gyvenimą. Kadangi studentai gali linkę savo klasės pareigų, kai ji patogiausia juos, konfliktai su darbo ir šeimos yra iki minimumo.

Per "D & E internetinėje programavimo, besimokantieji gali įvaldyti naujausias žinias savo srityje, pasiekti didesnį kompetenciją pagrindinių įgūdžių srityse ir užsidirbti laipsnį, kad bus padėti su karjeros.

Kodėl D & E?

Kokybė: Kaip tradicinis, nekomercinis institucijos D & E pasididžiavimas suteikusi studentams aukštos kokybės švietimo nuo 1904.

Greitis: Dabar programų gali būti baigtas per 12 mėnesių.

Vertė: Ne paraiškos mokestis, jokių paslėptų mokesčių, o tik $ 400 / kredito valandos, laikant išlaidos nuspėjama ir už prieinamą kainą.

Patogumas: 100% internetu be Reikalingas registracijos vardas kartus.

Tinklo: Su mažais kohortos, studentai sugeba kurti santykius su kitais studentais ir fakulteto nariai, kurie palengvina mokymąsi.

Vietos

  • Elkins

    100 Campus Drive Elkins, W.Va. , 26241, Elkins

Programos

Klausimai