Keystone logo
Dar Al Uloom University

Dar Al Uloom University

Dar Al Uloom University

Įvadas

Privatus švietimas Karalystėje liudija, kaip atgaivino ir atkreipė didelį dėmesį į dviejų Šventųjų mečečių saugotojo karalius Salmanas bin Abdulazizas vyriausybė, kad Dievas jį išsaugotų. „Dar Al Uloom“ yra vienas žymiausių privačių universitetų Karalystėje, skirtas skatinti aukštąjį mokslą ir investicijas į tvarų žmogiškąjį kapitalą.

Nuo pat įkūrimo ji nuosekliai prisideda prie daugybės iškilių studentų baigimo, jaunų žmonių reabilitacijos ir žinių bei taikymo sklaidos, kad prisidėtų prie tautos kūrimo ir atsinaujinančios darbo rinkos poreikio mažinimo. .

Universitetas siekia indėlio plėtoti ir tobulinti jų rezultatus, kad būtų galima susidoroti su sparčia technine ir mokslo raida, taikomojo švietimo ir su darbo rinka suderinamų disciplinų taikymu. Ji taip pat stengiasi reabilituoti moksleivius vyrus ir moteris, kad jie būtų kvalifikuoti darbo rinkoje, kartu užtikrindami palankią aplinką, susijusią su kompetencija, kūrybiškumu ir sėkme. Universitetas siekia įgyti nusistovėjusią mokslinę tapatybę, užtikrinančią teigiamą pusiausvyrą tarp trijų ramsčių: švietimo, mokslinių tyrimų ir visuomenės darbo.

Vietos

  • Riyadh

    Riyadh, Saudo Arabija

    Klausimai