Keystone logo
Denison University

Denison University

Denison University

Įvadas

Kaip vienas iš pirmaujančių tautos laisvųjų menų koledžų, Denison University gali pasigirti studentų kartomis, galinčiomis patvirtinti jo poveikį jų gyvenimui. Kiekvienas nurodys skirtingą priežastį. Ir jie visi būtų teisūs, nes Denisono laisvųjų menų tradicija ir gyvenamoji bendruomenė sukuria begalinių asmeninių galimybių kolegiją.

Denisone studentai turi pasistiprinti - nėra jokios slėptuvės 300 vietų auditorijos gale, nėra anonimiškumo, negalima skristi po radaru. Jie yra svarbūs kaip individai, o pasekmių gyvenimui juos paruošia geriausi dėstytojai - profesoriai, kurie žino savo dalykus, žino savo studentų vardus ir žino, kaip įkvėpti didelių dalykų. Mokymasis pasiekia už klasių, laboratorijų ir studijų ribų, į sales, kuriose gyvena studentai, nes tai yra gyvenamojo miestelio bendruomenė, kurioje studentai gyvena ir mokosi kartu, ir kur jie suvokia vientisumo, intelekto, įvairovės ir pagarbos kiekvienam idealus. kita ir aplinka.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Granville

    100 West College Street, , Granville

    Klausimai