Keystone logo
DePauw University

DePauw University

DePauw University

Įvadas

„DePauw“ yra vieta, pritraukianti konkretaus tipo žmones. Žmogus, turintis daug talentų ir noro vadovauti. Asmuo, kuriam pasiseks sėkmė bet kuriame ieškomame vaidmenyje ar disciplinoje. Pažadame mažas klases, novatorišką mokymą ir akcentuojame laisvą mąstymą ir dialogą. Tai pažadas, įgalinantis studentus daryti įtaką pasauliui dar prieš išvykstant iš miestelio. Trisdešimt procentų „DePauw“ studentų vykdo realaus pasaulio tyrimus su dėstytojais, o mes skatiname studentus čia praleisti dvi ar daugiau praktikų. DePauw patenka į geriausių verslo vadovų ir „Fulbright Scholars“ dešimtuką. Ir 94 procentai mūsų studentų turi darbą arba planuoja lankyti absolventų, paslaugų ar stipendijų programas prieš baigdami studijas. Tai mes vadiname Nedažna sėkme.

„DePauw“ yra visiškai gyvenamasis laisvųjų menų koledžas, o tai reiškia, kad pokalbiai tęsiasi nuo seminaro stalo iki valgomojo iki studentų poilsio. Studentai leidžiasi į nuotykius bendradarbiaudami su darbuotojais ir dėstytojais, vietos bendruomenės nariais ir absolventais bei bendraamžių bendrabučio kambariais, užmegzdami viso gyvenimo ryšius ir įtakingas partnerystes, kurios dažnai tęsiasi jų karjeroje.

DePauw paruošia jus prasmės ir priemonių gyvenimui; mes suteikiame jums galimybę prisijungti prie legionų absolventų, kurie yra lyderiai, kurių reikia pasauliui. Nepaprasti profesoriai mokys jus mažose, įdomiose klasėse, gyvens ir mokysis kartu su bendraamžiais, kurių įvairovė praturtina bendruomenę, ir palaikys jus siekdami akademinių ir patirtinių aistrų.

DePauw University plėtoja lyderius, kurių reikia pasauliui, neįprastai atsidavęs laisviesiems menams.

Įvairialypė ir įtrauki „DePauw“ mokymosi ir gyvenimo patirtis, pasižyminti griežtu intelektualiniu įsitraukimu ir visuotinėmis bei patirtinėmis mokymosi galimybėmis, lemia prasmės ir priemonių gyvenimą. „DePauw“ rengia absolventus, kurie palaiko ir kuria teigiamus pokyčius savo bendruomenėse ir pasaulyje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Greencastle

    South Locust Street,313, 46135, Greencastle

    Klausimai