Keystone logo
Dillard University

Dillard University

Dillard University

Įvadas

Since1869, Dillard universitetas buvo įsipareigojusi teikti studentams kokybės ketverių metų laisvųjų menų švietimo. Dillard yra visiškai akredituota privatus, istoriškai juoda universitetas. 2010, US News & World Report "užėmė Dillard tarp tautos Top 10 HBCUs, remiantis išsamiais bakalauro studijas. Dillard taip pat buvo apdovanotas Top 10 Ranking 2010 už laisvųjų menų mokyklos socialinio mobilumo kategorijoje Washington Monthly.

Naujojo Orleano anketa Gentilly bendrijos kertinis akmuo, universitetas sėdi ant gražaus ir giedras 55-akras miesteliu, gausu parašo gyvai ąžuolų ir istorinių pastatų ir modernia įranga mišiniu.

Dillard studentai eiti vieni iš geriausių Aukštųjų mokyklų pasaulyje. Dillard šiuo metu turi absolventai studijuoja Harvarde, Jeilio, Prinstono, Johns Hopkins ir Londono ekonomikos mokyklos, be kita ko. Dillard universitetas yra vienintelis universitetas, JAV, kuri yra į Melton fondo partneris. Dillard studentai, kurie tampa Melton Fellows dalyvauti kultūrų mokymo, vadovavimo plėtros ir pasaulio švietimo per simpoziumus, kelionės, veiklą internete, projektų dotacijų ir socialinių paslaugų. Priimančiųjų šalių yra Kinija, Čilė, Vokietija, Indija ir JAV.

Dillard renginiai:

Po uragano "Katrina, Dillard visiškai atstatyta ir restauruotas 32 miesteliu pastatai ir trys off-kampusie gyvenamųjų kompleksų, ir pastatė du naujus LEED® * įregistruotas (lyderė energetikos ir aplinkos dizainas) pastatai: Profesinių mokyklų ir mokslo pastatas, o Studentų Sąjunga ir sveikatos ir sveikatingumo centras. 2010 Dillard įrašytas partnerystę su Naujojo Orleano atkūrimo School District naujos mokytojų rengimo programa, kuri gali perversmą mokytojų švietimą Naujajame Orleane ir, ko gero, tarnauti kaip programų visoje šalyje modelį. Dillard anketa fizikos programa įgijo 1,8 milijonų JAV dolerių impulso lazerio sistemą, kuri leidžia studentams atlikti absolventas lygio mokslinius tyrimus. Dillard anketa puikia slaugos programa buvo pirmasis tokio pobūdžio Luizianoje. Dillard siūlo 22 akademinių didžiųjų visoje septynių skyrių ir mokyklų. Dillard studentas-fakultetas santykis yra nuo 11 iki vieno. Dillard universitetas gali pasigirti viena iš nedaugelio studentų sėkmė padalinių tautos, modelis, kuri orientuota į įdarbinimo, išlaikymo ir paramos studentams.

Baigusiems Dillard atstovauti platų labai sėkmingų pasaulinių lyderių srityse, pradedant nuo medicinos ir teisės, kad aukštojo mokslo ir tarptautinio verslo, į meno ir pramogų.

Misija ir vizija Dillard universiteto misija yra parengti absolventus, kurie Excel, tapti pasaulio lyderių, plačiai išsilavinęs, kultūriškai žino, ir susijęs su pagerinti žmogaus būklę. Per labai individualizuotas ir mokymąsi orientuoto požiūrio, Dillard studentai galės susitikti konkurencinius reikalavimus įvairios, pasaulio ir technologiškai pažangios visuomenės.

Dillard Universiteto strateginiai ramsčiai

Dillard universitetas bus premjeras asmeninįpranešimą bakalauro universitetas regione ir istoriškai Black kolegijose ir universitetuose visame pasaulyje. Dillard universitetas plėsis pasirinktinai į magistrantūros studijas, remiantis savo geriausių programų, kurios atstovauja ateities prognozes darbo jėgos poreikius. Dillard universitetas didės ir stiprinti savo įsipareigojimą ir gamybos kokybę, naudinga mokslinių tyrimų. Dillard universitetas bus įlieti globalizaciją į savo mokymo programas taip, kad jis plečia pasiekti į kitas kalbas, kultūras ir šalis. Dillard universitetas demonstruos įsipareigojimą visiems studentams sėkmės. Dillard universitetas plėtos mokinių lyderystės mokymus ir praturtino mokymosi galimybes ne klasėje pasiūlyti subalansuotą aplinką kaip kolegijos patirtį. Dillard universitetas ir toliau pritraukti ir pereiti talentingų Afrikos Amerikos studentų, o pasveikinti tuos iš įvairių fono Kas gali pasinaudoti unikalia patirtimi siūlome. Dillard universitetas demonstruos įsipareigojimą technologija kaip dalyką, mokymo priemonė ir vidaus sistemas, kurios efektyviai, patikimai ir ekonomiškas pagrindus. Dillard universitetas parodys fiskalinę vientisumą, su sistemomis finansinių ir profesinių atskaitomybės ir stabilumą. Dillard universitetas bus užsiima savo namuose, Naujasis Orleanas atgaivinimą. Dillard universitetas plėtos ir nepaskelbia praktiką, palyginti su savo miesteliu ekologiškumą ir aplinkos tvarumo skatinimo. Dillard universitetas plėtos įlankos pakrantėje viešajai centrą.

Vietos

  • New Orleans

    2601 Gentilly Boulevard, 70122, New Orleans

Klausimai