Keystone logo
Dokkyo University

Dokkyo University

Dokkyo University

Įvadas

387 m. Pr. Kr. Graikų filosofas Platonas Atėnuose įkūrė Platono akademiją. Universitetas tęsėsi 900 metų iki jo uždarymo 529 m. Taip pat Japonijoje yra universitetas, kuriame filosofas padarė istorinį atspaudą: Dokkyo University .

Prieš šimtą trisdešimt metų, prasidėjus Meiji erai, Amane Nishi - Europos šviesuomenės filosofė ir šiuolaikinės Japonijos atstovė - tapo Vokietijos asociacijos mokyklos steigėja. Ten jis įgyvendino „ugdymo mokymą“ - intelektinio, moralinio ir fizinio lavinimo derinį. Asociacijos mokykla buvo ankstesnis Dokkyo University įsikūnijimas. 80-aisiais akademijos veiklos metais gimė Dokkyo University

Dokkyo University įkūrėjas buvo Kanto filosofijos autorius Teiyu Amano. Principas, kuriuo vadovaudamasis jis įkūrė mokyklą, buvo tas, kad „universitetas yra vieta simbolių formavimui mokantis“. Tuo remdamasis jis įtvirtino griežtą mokyklos tradiciją, kurioje buvo akcentuojamas užsienio kalbų ugdymas. Kartais studentams nebuvo leista baigti studijų, nebent jie buvo subrendę kaip mokslininkai ir žmonės. Nuoširdžios Amano idėjos vis dar gyvuoja mokyklos tradicijose, todėl Dokkyo University absolventai pasaulyje pripažįstami kaip žmogiškieji ištekliai, turintys didelę stiprybę ir stiprybę.

Dokkyo University , kurio sukūrimo rizikavo sukurti šie du filosofai, kokias studijas įgysite? Koks žmogus taps?

Vietos

  • Sōka

    埼玉県草加市学園町1番1号, 340-0042, Sōka

    Klausimai