Keystone logo
Didyasarin International College

Didyasarin International College

Didyasarin International College

Įvadas

Protingai investuoti savo didelę ateitį Didyasarin International College (DRIC) yra pirmoji privati ​​International College Tailando pietuose. Kolegija yra įsikūręs Hat Yai miestas, urbanizuotos ir komerciškai reikšmingos srityje, kurioje yra pasienio su Malaizija yra 45 kilometrų, o tarptautinis oro uostas yra už 15 km nuo miesto. Iš čia gyvena kaina yra pagrįsta ir viliojanti (maždaug 225 JAV dolerių per mėnesį), žymiai mažiau nei ta, kuri Bankokas ir Chiang Mai, žinoma. Geranoriškas ir draugiškas vietinių gyventojų pasveikinti užsienio žmones prisijungti prie šios daugiakultūrę visuomenę!

Didyasarin International College (DRIC) yra pasiryžusi prisidėti ir reaguoti į visuomenės poreikiams gaminant aukštos kokybės absolventų ir tyrimai. Mūsų misija yra taip pat pratęsti akademines paslaugas bendruomenėse, išsaugoti Tailando kultūros ir meno pagal veiksmingo administravimo ir dalyvaujamosios valdymas, kartu su prašymais modernių naujovių ir technologijos. DRIC siekė, kad būtų ne tik institucija, teikianti aukštąjį išsilavinimą bendruomenei, bet taip pat pabrėžia studentai atidžiai panaudoti mintis, žinias, ir gebėjimą į teisingo šviesos. DRIC siekia kurti profesionalius absolventus visuomenės su didžiausiu švietimo ir mokslinių tyrimų gera, taip pat paslaugas bendruomenėse su prašymais modernių naujovių ir technologijos. Šiuo metu DRIC yra suteikti 200 stipendijas atitinkantiems studentams švęsti savo 20-metį. DRIC yra studentų pasirinkimo stoti į ir įgyti tinkamą išsilavinimą tampa kompetentingi ir patyrę individualus kolegijoje. DRIC absolventai padėtų kurti ir plėtoti visuomenę. Maloniai kviečiame ateiti ir kartu su mumis!

Įspūdingos mokymosi patirtis! DRIC teikia visas studentams "Studentų judumo programose", kuriame studentai turi galimybę studijuoti vienoje kitoje šalyje iki vienerių metų! Tai studentams laiko patyrinėti vieną kitą kultūrą ir mokymosi patirtimi! Be to, "kooperatyvas švietimo programos" visiems studentams patirti praktinių darbo gyvenimą iki baigimo. Programa, visuotinai žinomas kaip "co-op", suteikia akademinių kreditų struktūrizuoto darbo patirtį. Programa padeda stiprinti mokinių profesinį patirtį ir įgūdžius tinkamai pritaikyti teorijas praktikoje. Jis įgauna naują svarbą padedant jauniems žmonėms, kad patirtinio mokymosi iniciatyvas!

"DRIC siekiama parengti absolventus, tarptautinius standartus kaip pasaulio piliečių, kurie yra įrengtos su stipriu moraliniu ir etiniu charakterio, ir išskirtinėmis galimybėmis, ir kurie sugeba reaguoti į greitus pokyčius ir poreikius regioninis socialinis-ekonominis. DRIC absolventai yra žmonės, kurie žino, kaip manote, puoselėti moralines vertybes ir būti sėkmingas. "

Vietos

  • Hat Yai

    125/502 Polpichai Rd.

Klausimai