Keystone logo
Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI)

Įvadas

Dubai Institute of Design and Innovation (DIDI) siūlo unikalų dizaino išsilavinimą - tai yra ketverių metų dizaino bakalauro laipsnis (BDes). Pirmoji tokio pobūdžio programa DIDI buvo parengta bendradarbiaujant su Masačusetso technologijos institutu (MIT) ir Parsonso dizaino mokykla. Ji siūlo savitą programą, tvirtai įterptą į dizaino mąstymą ir kūrybinį problemų sprendimą.

DIDI yra privatus, ne pelno siekiantis dizaino institutas, kuris atvėrė duris 2018 m. Rudenį.

58560_DSC_9866_2-min.jpg

Dubajaus dizaino ir inovacijų institutas mano, kad dizaino švietimo ateitis yra eksperimentinė, transformacinė, žlugdanti ir tarpdalykinė. Mes ketiname tapti pasirinktos naujos kartos pokyčių kūrėjų mokykla, kuri sugalvos ir sukurs tvarius šių dienų problemų sprendimus rytojaus visuomenės labui.

DIDI paruošia studentus veiksmingai reaguoti į greitai besikeičiantį pasaulį, naudodamas perkeliamus įgūdžius, kurie yra tarpdalykiniai ir padeda spręsti problemas. Mes pasirūpinsime, kad naujos kartos pokyčių kūrėjai naudotų dizainą kaip įrankį teigiamiems pokyčiams kurti. Mūsų studentai mokosi vaizdinio raštingumo ir technologinių galimybių kurti, formuoti ir kurti tvarią ateitį. DIDI remia kylančius dizaino talentus visame regione, naudodamas atvirojo kodo ir bendradarbiavimo principą, kuris vertina bendradarbiavimą ir partnerystę. Esame investavę į integruotas mokymo programos naujoves ir technologinius eksperimentus.

  • DIDI kuria XXI amžiaus lyderius ir influencerius.
  • DIDI pateikia pasaulinės klasės mokymo programą ir pasaulinius tyrimus, kad regione būtų sukurta nauja kvalifikuotų asmenų karta.
  • DIDI suteikia naują mokymosi patirties ekosistemą.
  • DIDI suteikia studentams galimybę patarti ir gauti inkubacinę paramą.
  • DIDI naudoja dizainą kaip naują pokyčių kalbą.

137175_Studio.jpg

„DIDI CAMPUS“ SIŪLO KŪDIKIŲ MINDŲ ĮMONIŲ ĮTAKIMO VIETĄ.

DIDI miestelyje yra interaktyvių ir šiuolaikiškų darbo vietų jauniesiems dizaineriams JAE, esančiame D3 dizaino kvartalo centre.

„Foster + Partners“ suprojektuotas miestelis sukuria unikalią mokymosi aplinką, skirtą studentams puoselėti ir parodyti savo naujoves ir kūrybiškumą.

Erdvė išdėstyta „mega“ studijos aplinkoje kartu su pasaulinės klasės įrenginiais, leidžiančiais bendradarbiauti projektavimo disciplinoms, suartinant studentus ir dėstytojus dinamiškoje aplinkoje.

BE STUDIJOS

Dubajuje gyvenantys studentai turės pavydėtiną prieigą prie neįtikėtino dizaino renginių kalendoriaus, apimančio Dubajaus dizaino savaitę, Dubajaus dizaino dienas, „Mados pirmyn“ ir „Sole DXB“. Futuristinis Dubajaus miestas gali pasigirti auksiniais paplūdimiais, dykumomis ir augančia meno ir gatvės kultūros scena, priešais kvapą gniaužiančią Dubajaus panoramą.

Futuristiškas, daugiakultūris ir saugus Dubajus yra naujovių miestas, kuriame laukiama rytojaus pokyčių kūrėjų.

Vietos

  • Dubai

    Dubai Design District (d3), Building 4, Ground Floor, , Dubai

Klausimai