Keystone logo
Duna International College Budapest

Duna International College Budapest

Duna International College Budapest

Įvadas

„Duna“ yra tarptautinė kolegija Budapešte-Vengrijoje, pačioje Europos širdyje, įkurta 2010 m. Kolegija buvo įkurta ir veikia kartu su žymiais Vengrijos valstybinių universitetų profesoriais. „Duna College“ vykdo parengiamąsias programas pareiškėjams, norintiems tęsti studijas mūsų partnerių universitetuose Vengrijoje, Slovakijoje, Čekijos Respublikoje, Italijoje, JK, JAV ir Kanadoje Pathways vadinamuose KDR ir TRC.

Mūsų miestelis yra Budapešte; viena gražiausių sostinių yra Europa. Kolegija laukia studentų iš viso pasaulio. Šis tarptautinis miestelis buvo įkurtas siekiant sukurti skirtumą ir visapusiškumą švietimo ir mokymo srityje. Šimtai studentų kasmet atvyksta studijuoti skirtingų sričių į Vengriją. Šie studentai turi skirtingą akademinį išsilavinimą, o mūsų kolegija rengia parengiamuosius kursus, kad paruoštų šiuos kandidatus būsimoms studijoms ir aprūpintų juos naujomis studijų disciplinomis. Stojantieji, kurie prisijungs prie mūsų mokymo programų, turės galimybę būti priimti į skirtingus universitetus.

Mes mokome ne tik parengti stojančiuosius priimti universitetuose ir išlaikyti stojamuosius egzaminus; norime sukurti tikslų gyvenimo sėkmės ir pažangos kelią. Mes teikiame platų aukštojo mokslo galimybių spektrą kartu su naujomis mokymo ir mokymosi tendencijomis, kurios sudaro mūsų mokymo plano struktūrą ir principus.

Vietos

  • Budapest

    Szilágyi Dezső tér,2, 1011, Budapest

    Klausimai