Keystone logo
Duoc UC

Duoc UC

Duoc UC

Įvadas

intst4

Apie duoc UC

Duoc UC yra ne pelno siekianti, privataus aukštojo mokslo institucija. Siūlome dviejų su puse metų techninėms programoms ir keturių metų profesinę programas. 2010, gavome 7 iš 7 metų institucinės akreditacijos nuo Akreditavimo nacionalinei agentūrai, kuri patvirtina, kad mūsų švietimo projekto ir jo aktualumo tarp aukštojo mokslo institucijų mūsų šalyje kokybę.

Tik tris aukštojo mokslo institucijas Čilėje buvo suteikta šį skirtumą. Duoc UC yra vienintelis profesionalus institutas, kartu su, Pontificia Universidad Catolica de Čilė ir Universidad de Chile, svarbiausi du universitetai šalyje, kada nors gavo šį pripažinimą.

Mes taip pat dalis Sužinokite Čilė: 21 Čilės aukštojo mokslo institucijų konsorciumas, kartu dirbti, remiant Čilės vyriausybės padidinti Čilė skatinimą kaip tarptautinių studentų, kurie renkasi mūsų šalį gyventi studijuoti užsienyje patirtį paskirties.

intst2

Mūsų istorija

Duoc UC buvo įkurta 1968 metais pagal studentų grupės prestižiniame Pontificia Universidad Catolica de Čilė, su dėstytojų ir profesinių sąjungų pagalba, pasiūlyti mokymo kursus mėlynos -collar darbuotojų, kad trūko prieigą prie universitetinio išsilavinimo. 1973 "Fundación Duoc" buvo sukurtas siekiant valdymo ir finansinę nepriklausomybę nuo universiteto, tai privatizavimo procesas buvo baigtas 1974 m. 1981 duoc profesinė institutas ir Duoc technikos mokymo centras buvo įsteigtas pagal šio pamato skėtis. 1982 metais Švietimo ir mokslo ministerija pripažino profesinę institutą ir 1983 m techninę mokymo centras. Duoc UC lieka iš Pontificia Universidad Catolica de Chile tinklo dalis.

intst1

Kodėl turėčiau rinktis duoc UC?

Duoc UC yra viena iš pirmaujančių švietimo įstaigų Čilėje. 2010 metais gavo 7 iš 7 institucinę akreditaciją nuo Akreditavimo Nacionalinės komisijos (Comisión Nacional de Acreditación), kuri patvirtina, kad mūsų projekto ir jo aktualumo tarp aukštojo mokslo institucijų mūsų šalyje kokybę. Tik tris aukštojo mokslo institucijas Čilė turėti šį skirtumą. Duoc UC yra vienintelis profesionalus institutas, kartu su svarbiausių dviejų universitetų šalyje.

Mūsų ateities mokiniai gali pasirinkti vieną iš mūsų 82-techninių ir profesinių studijų programų per 9 mokyklose per 16 miesteliai, esantys Santjagas, Concepción (Pietų Čilės), Viña del Mar ir Valparaíso (The Historic ketvirtadalis uostamiesčio Valparaíso yra UNESCO Pasaulio paveldo). Mūsų infrastruktūra apima virš 130 laboratorijas ir seminarus. Kita turima įranga yra prieinama daugiau plotas lygiavertis 712,385 ft².

Duoc UC siūlo "pramonės orientuotas edukacines programas, per savo 2-jų metų" techninis "ir 4 metų trukmės" profesionalus "laipsnių. Tai numatyta skatinti mokymosi aplinką ir state-of-the-art įrenginius nutiesti kelią akademinės sėkmės.

intst3

Mūsų Akademinė Siūlo

Mokykla Verslo ir administravimo

Duoc UC siūlo įvairų ir universalus alternatyvų techninį ir profesinį mokymą vadybos ir verslo disciplinas. Verslo ir administravimo duoc UC Mokykla plėtoja visas galimybes savo studentams, ar dirbti privačioms įmonėms arba pradėti savo įmones.

Mokykla Bendravimas

Šiomis dienomis mes labai pranešama ir sujungti vienas su kitu per skirtingų platformų: žiniasklaidos, socialinių tinklų ir mobiliųjų įrenginių susiejimas mums 24 valandas per parą, kad žmonių visame pasaulyje.

Duoc UC mokykla Bendravimas suteikia platų tyrimų, kurie bus paversti studentų į aukštos kvalifikacijos specialistų, kurie gali suprasti ir įgyvendinti komunikacijos savo skirtingų kalbų ir išraiškos formų.

Mokyklos statybos

Duoc UC Mokykla Statybos siūlo platų studijų srityse, kad nuo pirmųjų metų studijų įtraukti naujausias technologijas klasėse, dirbtuvėse, laboratorinės įrangos ir kompiuterio pagalba, padėti studentams plėtoti savo techninius įgūdžius.

Dizaino mokykla

Dizainas galima rasti visur: produktams, kuriuos mes naudojame, konteinerių, kurios apsaugo maistą, į erdves mes gyvename, komunikacijos kalbomis, su kuriais mes bendraujame, ir net paslaugų, kad mes naudojame kasdien. Šiandien, dizainas yra skersai dalis visko, ir yra daug pramonės ir ekonomikos sektorius, kurie sukuria vertę dirbdami su dizaino specialistais.

Dizaino Mokykla moko dizaino specialistus, kurie per stiprius tarptautinius ryšius ir socialinių inovacijų viziją gali pasiekti visą savo vystymąsi.

Inžinerijos mokyklos

Siekiant patenkinti didelius iššūkius XXI amžiaus žmogiškojo kapitalo specializuojasi kritinių dalykų dėl mūsų visuomenės vystymąsi, pavyzdžiui, energetikos, transporto ir kasybos sektoriaus darbuotojų mokymui, yra būtinas. Tie, apmokyti šiose srityse turi turėti žinių, įgūdžių ir požiūrių (darbo įgūdžius), siekiant, kad projektai tampa realus ir pasiekia šalių vystymąsi, o taip pat įtraukiant technologines ir tarpasmeninio bendravimo įgūdžių.

Inžinerijos mokyklos suteikia Duoc UC studentams techninių mokymo ir inžinerijos laipsnių išlaikymo, mašinų ir kalnakasyba, elektros ir automatikos srityse, o taip pat Mechaniniai automobilių ir Autotronics technologijas.

Mokyklos informacinių technologijų ir telekomunikacijų

Per pastaruosius dešimtmečius pasaulyje įvyko gilią transformaciją. Technologijų plėtra, ypač IRT srityje, ne tik pakeitė mūsų kasdienį gyvenimą, bet sukūrė naują pasaulį, kad nebuvo galima įsivaizduoti anksčiau.

Atvirai ir globalizuotoje aplinkoje, kuri skatina inovacijas ir technologijos sankryžos, Informatikos ir telekomunikacijų mokykla duoc UC siekia mokyti žmones, kurie bus rytojaus pasaulio lyderiai, gebantys keičia mūsų realybę į pasaulį, kad praturtina žmonių gyvenimus ir visuomenė apskritai.

Mokyklos gamtos išteklių

Gamtinių išteklių mokykla siūlo įvairius kursus, kuriais siekiama užtikrinti pusiausvyrą tarp žmogaus poreikių ir gamtos išteklių naudojimą.

Mokyklos sveikatos

Sveikatos mokykla duoc UC siūlo karjeros su žmogaus, modernią, dinamišką, novatoriškas ir ryžtingų vizija sveikatos problemų, su stipriu etikos pagrindu ir naudojant moderniausias klinikinius modeliavimo centrais šalyje. Mokykla taip pat pristato įrankius, kurie leidžia studentams tapti geriausia specialistas šioje srityje.

Mokyklos turizmo

Šiandien turizmas Čilėje ir pasaulis patyrė stiprų augimą, kurti įvairių tipų veiklą nuo lauko ir ekologinį turizmą, darbo laive kruizo į kulinarijos ir gastronomijos sektoriuose arba oro uostuose ir viešbučiuose, be kita ko, per.

Duoc UC studentai ugdyti kalbinius įgūdžius anglų ir portugalų kalbomis, dirbti su technologiniais įrankiais, susijusių su turizmu, ir patirti iš "gerai atliktą darbą" pasitenkinimą matydamas patenkintų klientų šypsena.

Vietos

  • Santiago

    Padre Alonso de Ovalle 1586, Santiago, Región Metropolitana, , Santiago

Klausimai