Keystone logo
D'Youville College

D'Youville College

D'Youville College

Įvadas

D'Youville yra mąstytojų ir veikėjų šeima, dirbanti kartu siekiant didesnio gėrio.

„D'Youville“ yra privati kolegija, įsikūrusi energingoje vakarinėje Bufalo pusėje, rengianti studentus XXI a. Puikiai padėdamas studentams pasiekti karjeros tikslus, D'Youville'as įskiepija personažą tapti pokyčių agentu, gerai dirbdamas sau ir savo bendruomenei.

Pilkosios vienuolės, įkurtos 1908 m., Globėjų šventosios Marguerite d'Youville vardu pavadino koledžą kaip užuojautą mokymosi vieta tiems, kurie gyvena nepakankamai atstovaujamose populiacijose, kad suteiktų jiems geresnį gyvenimą - tokia tradicija tęsiasi ir šiandien. D'Youville mokykla, turinti ilgą katalikų istoriją, priima kiekvienos kultūros, kilmės ir tikėjimo studentus ir yra vieta, kur galima atvirai dalytis tradicijomis ir gerbti jas.

„D'Youville“ siūlo daugiau nei 3000 studentų mieste augančią miestelio bendruomenę. D'Youville siūlo daugiau nei 50 bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų krypčių, įskaitant pažangius pažymėjimus ir pagreitinto mokymosi programas. D'Youville, turintis sveikatos, verslo ir laisvųjų menų laipsnius, skatina studentus subalansuoti tarpmokyklinę ir popamokinę veiklą, integruojant visuomenės darbą su kursų darbais.

Išdidūs D'Youville'o absolventai turi akademinį griežtumą, reikalingą karjerai, kuri daro įtaką, ir įgūdžių būti lyderiais rytojaus pasaulyje.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Buffalo

    Porter Avenue,320, 14201, Buffalo

    Klausimai