Keystone logo
© Carrianna Field
EADA Business School Barcelona Undergrad

EADA Business School Barcelona Undergrad

EADA Business School Barcelona Undergrad

Įvadas

EADA verslo mokykla yra vienintelė tarptautiniu mastu akredituota, aukščiausią reitingą užimanti verslo mokykla – 24-oji Europoje pagal „Financial Times“ – įsikūrusi Barselonos miesto centre. EADA programas „Financial Times“ ir „The Economist“ nuolat vertina tarp geriausių pasaulyje. Mūsų moksliniai tyrimai ir mokymasis klasėje yra grindžiami lyderystės, inovacijų ir tvarumo ramsčiais.

Esame įsipareigoję:

 • visapusiškai ugdyti studentų valdymo įgūdžius
 • taikant praktinį „mokymosi veikiant“ metodą
 • individualiai pritaikyta patirtis mažose grupėse
 • tarptautinis augimas šiandieniniam pasauliniam verslo pasauliui

Unikali EADA metodika užtikrina, kad studentai išsiugdytų įgūdžius ir pasitikėjimą būti veiksmingu komandos nariu ir lyderiu įvairiose verslo aplinkose, taip pat strateginę perspektyvą ir žinias, kaip pritaikyti naujausią profesinę praktiką realiame pasaulyje.

EADA absolventai tampa bendruomenės, turinčios daugiau nei 60 metų istoriją, dalimi, įsipareigojusios mokytis visą gyvenimą ir tęsti absolventų profesinį tobulėjimą.

Fakultetas

Mūsų fakulteto didelė verslo patirtis užtikrina aktualumą realiame pasaulyje, o stiprus pedagoginis modelis skatina kritinį mąstymą ir patikimus analitinius įgūdžius. Profesoriaus vaidmuo yra vadovauti mokymuisi, atkuriant realaus pasaulio patirtį, kuri reikalauja studentų įsitraukimo ir veiksmų.

Tarptautinė mokymosi aplinka

EADA bakalauro studijų programose vidutiniškai yra nuo 90% iki 95% tarptautinių studentų, daugiau nei 120 tautybių atstovaujama mūsų 7 pasaulio BBA miesteliuose. Šie veiksniai, kartu su privalomu studijų užsienyje laikotarpiu ir 70% tarptautinių dėstytojų užtikrina, kad dalyviai pradėtų veikti užsienio vadybinėje kultūroje ir tarpkultūriniuose santykiuose, nes jie gyvena unikalioje daugiakampyje.

Susisiekite su geriausiomis įmonėmis

Mūsų karjeros ir talentų komanda suteikia išteklius ir galimybes mūsų dalyviams siekti profesinės sėkmės – nuo pirmosios stažuotės iki derybų dėl pirmojo darbo pasiūlymo baigus studijas. Mes padedame studentams rengti jų profesinį projektą, nustatome dominančias darbo vietas ir įmones bei ieškome jų profilį atitinkančių pozicijų.

 • Įdarbinimo renginiai universiteto miestelyje ir už jo ribų, siekiant užtikrinti, kad studentai susitiktų su reikiamais žmonėmis ir paverstų savo profesinius tikslus realybe
 • Išskirtinė darbo svetainė su daugiau nei 2000 pasiūlymų, kuriuos kasmet skelbia įmonės, įdarbinančios talentus iš EADA
 • Internetiniai ištekliai, padedantys dalyviams susisiekti su geriausiomis įmonėmis, ieškančiomis tokių kandidatų, kaip jie, taip pat prieiga prie konkrečios šalies informacijos apie tarptautinę darbo rinką

Specialus palaikymo tinklas

EADA mes niekada nenorime, kad mūsų studentai jaustųsi taip, lyg jie tai daro vieni. Dėl šios priežasties turime profesionalų, pasišventusių jiems padėti ir vadovauti kiekviename jų bakalauro studijų etape.

 • Priėmimas: informacinės sesijos, suasmeninti vizitai ir individualus vertinimas padeda mokiniams padėti priėmimo proceso metu iki pat registracijos.
 • Perkėlimas: ekspertų patarimai dėl prašymų išduoti vizą, sveikatos priežiūros ir apgyvendinimo palengvina sklandų perėjimą.
 • Akademikai: mūsų akademiniai konsultantai moko studentus, remdamiesi bakalauro studijų patirtimi, kai jie prisitaiko prie naujų namų, plečia savo žinias ir įgūdžius bei tobulina karjeros tikslus.
 • Karjera ir talentai: mūsų karjeros konsultantai yra pasiryžę padėti studentams nustatyti, apibrėžti ir pasiekti savo profesinius tikslus per specializuotus išteklius, įdarbinant renginius ir karjeros plėtros seminarus.
 • Alumnai: Alumnai reguliariai dalijasi savo patirtimi ir bendrauja su dabartiniais dalyviais, kurie nuo pat pirmos dienos tampa vertingu mūsų bendruomenės nariu.

Universiteto ypatybės

  Akreditacijos

  Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

  Vietos

  • Barcelona

   EADA C/ Provenza 216 - 08036, CP 08036, Barcelona

   Klausimai