Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Earlham College

Earlham College

Earlham College

Įvadas

Earlham yra nacionalinė laisvųjų menų kolegija, turinti nepriekaištingą dėstymo reputaciją ir rengianti studentus daryti didžiulius teigiamus pokyčius pasaulyje.

Intelektualiai sudėtingas

„Earlham“ studentai patys atsakingi už savo mokymąsi ir yra pasirengę profesinei sėkmei bei priėmimui į aukščiausias studijų programas. Jie pasirenka iš daugiau nei 40 studijų sričių ir juos moko atsidavę profesoriai. Klasės yra mažos, turi daug galimybių diskusijoms, tyrimams ir atradimams.

Suderinta visame pasaulyje

Earlham yra pasiryžęs priimti studentus iš viso pasaulio. Mūsų studentai atvyksta iš visų JAV ir apie 80 kitų šalių. Iš tiesų, Earlham užima 6 vietą tarp nacionalinių laisvųjų menų kolegijų ir sudaro didžiausią procentą tarptautinių studentų miesteliu, rodo JAV naujienos ir „World Report“.

Socialiai susirūpinęs

Pasak „Earlham“ studentų, kurie keičia gyvenimo būdą: „40 mokyklų, kurios pakeis jūsų požiūrį į kolegijas“, „Earlham“ studentai jaučia rūpestį savo gyvenimu ir tiki savo galia bei atsakomybe pakeisti pasaulį. Apie 30% apklaustų absolventų teigė, kad didžioji dalis arba visas jų darbas buvo nukreiptas į socialinius pokyčius.

134023_90755999_10157509591308167_8872206499892428800_o.jpg

Ateitis režisuotas

Earlham užima 29 vietą tarp 1 306 JAV aukštojo mokslo institucijų pagal absolventų, kurie tęsia mokslus, procentą. Gyvybės mokslų srityje mes užimame 9 vietą tarp 1 341 institucijų. Penkiasdešimt procentų „Earlham“ absolventų pradeda mokyklą per 10 metų nuo jų baigimo.

Keletas absolventų pasiekimų per pastaruosius penkerius metus

Priėmimas į:

 • Kolumbijos universitetas
 • Džordžtauno universitetas
 • Harvardo universitetas
 • Čikagos universitetas
 • Mičigano universitetas
 • Oksfordo universitetas (JK)
 • Upsalos universitetas (Švedija)

Paslaugos tokioms programoms kaip:

 • Amerikiečiai
 • Miesto metai
 • Taikos korpusas
 • Kvakerių savanoriška tarnyba
 • Mokyk Amerikai
 • Pasaulio mokyk

Karjera kaip:

 • Gydytojas rezidentas, Barrow neurologinis institutas
 • „NetStuffers LLC“ savininkas / generalinis direktorius
 • „Junior Achievement“ programų direktorius
 • Miologano valstijos geologas
 • Tarptautinių ryšių koordinatorius, Osakos miestas
 • Biochemikas, BP biokuras
 • Senosios bažnyčios dailės mokyklos galerijos asistentė

Parama moksliniams tyrimams ar humanitariniam darbui teikiama iš:

 • Karnegio fondas
 • Daviso projektai taikai
 • Fulbraito stipendija
 • Huntingtono viešųjų paslaugų apdovanojimas
 • Nacionalinio mokslo fondo ikdoktorantų stipendija
 • Rotary tarptautinė taikos draugija
 • Vatsono draugija

Misija

„ Earlham College , nepriklausomo gyvenamojo koledžo, misija yra suteikti aukščiausio lygio laisvųjų menų, taip pat ir gamtos mokslų, bakalauro išsilavinimą, suformuotą atsižvelgiant į išskirtines religinės draugų draugijos (kvekerių) perspektyvas.

Pagrindinis draugų tikėjimas yra tai, kad visa tiesa yra Dievo tiesa; taigi Earlhamas pabrėžia tiesos siekimą visur, kur tas ieškojimas veda; prievartos stoka, leidimas įrodymams sukelti tą paiešką; pagarba kitų sąžinei; atvirumas naujajai tiesai ir todėl noras ieškoti; teisingumas, griežtas sąžiningumas nagrinėjant faktus; tai, kas žinoma, tobulinant mūsų pasaulį.

Norėdami suteikti aukščiausio lygio švietimą šiais akcentais, Earlhamo misija reikalauja išrinkti puikų ir rūpestingą fakultetą, pasiryžusį sukurti atvirą, bendradarbiaujančią, mokymosi aplinką. Kolegija numato nuolatinę šio fakulteto paramą ir plėtrą.

Earlham mokymo (si) procesą formuoja švietimo požiūris kaip „mokytojo viduje“ pažadinimo procesas, kad mūsų studentai taptų besimokančiais visą gyvenimą. „Earlham“ studentai skatinami būti aktyviais, įsitraukusiais mokiniais.

Kolegija suteikia plačias galimybes studentams ir dėstytojams bendrauti tarpusavyje kaip asmenims, mokytis vieniems iš kitų kooperatinėje bendruomenėje, kurios svarbus aspektas yra bendradarbiaujantys studentų / fakultetų tyrimai.

Earlham College šis mokymasis rūpi pasauliui, kuriame gyvename, ir žmonių visuomenės tobulinimui. Kolegija siekia ugdyti morališkai jautrius vadovus ateities kartoms.

Todėl Earlham pabrėžia visuotinį švietimą, taikų konfliktų sprendimą, asmenų lygybę ir aukštus moralinius elgesio standartus.

Lyderystė ir valdymas

Earlham skatina fakulteto, administracijos, studentų ir personalo atvirai dalyvauti valdymo procesuose. Laikydamiesi savo Quaker paveldo, konsultacijų metu ir ekspertų komitetuose bei grupėse siekiame atvirų ausų ir atvirų minčių, kad priimant sprendimus, konsensusas veiktų.

Žymi pedagogė, mokslininkė, autorė ir aukštojo mokslo vadovė Anne M. Houtman 2019 m. Liepos 1 d. Tapo 20- Earlham College ir „Earlham“ religijos mokyklos prezidente.

Houtmanas atvyko į Earlhamą iš Rose-Hulmano technologijos instituto, kur ji tarnavo kaip provostė ir akademinių reikalų viceprezidentė. Ji turi daktaro laipsnį Oksfordo universiteto zoologijoje ir antropologijos magistro laipsnį iš UCLA. Ji įgijo menų bakalauro laipsnį Pomonos kolegijoje. Houtmanas yra kveekeris ir yra pirmoji moteris, einanti Earlham prezidento pareigas.

Anksčiau Houtmanas dirbo Gamtos mokslų, matematikos ir inžinerijos mokyklos dekanu Kalifornijos valstijos Bakersfieldo universitete bei Thomas H. Gosnelio gyvybės mokslų mokyklos vadovu ir profesoriumi Ročesterio technologijos institute. Anksčiau savo karjeroje ji užėmė fakulteto pareigas Kalifornijos valstybiniame Fullertono universitete, Amerikos Soka universitete ir Knox koledže. Ji yra parašiusi daugybę vadovėlių ir straipsnių mokslo ir pedagoginėmis temomis. Šiuo metu Houtmanas yra Kolegijos valdybos patikėtinis.

Universiteto miestelis ir istorija

„Earlham“ 800 akrų miestelyje yra Earlham College ir Earlhamo religijos mokykla. Maždaug 1200 bakalaurų studentai vadina šį namus, kuriuose yra medis.

Universiteto mieste studentai ir lankytojai atras 600 arų miškų, upelių, tvenkinių, senų laukų ir prerijų, naudojamų moksliniams tyrimams ir poilsiui, ruožą. Moksliniams tyrimams numatytos papildomos gamtinės teritorijos, tarp jų senasis miškas ir uolienų draustinis.

Šiuo metu 94 procentai studentų gyvena universiteto miestelyje vienoje iš aštuonių rezidencijų salių arba daugiau nei 20 teminių ir draugystės namų.

Nuo 1998 m. Iki 2014 m. „Earlham“ išplėtė, renovavo ir statė svarbiausius universiteto miestelio pastatus - įskaitant akademines, rezidencijų saleles ir sporto aikštynus -, į kuriuos investuota daugiau nei 40 mln. USD.

134022_90815454_10157509591058167_3866652799097896960_o.jpg

Universiteto fonas

Earlhamo istorinė pradžia Ričmonde, Indianoje, yra kilusi iš didžiosios kveekerių migracijos iš rytinių JAV devynioliktojo amžiaus pirmoje pusėje. Iš pradžių bendrojo lavinimo „pasirinkta“ mokykla, atvira tik draugams, iki 1865 m. Mokykla priėmė ne kveekerių studentus ir 1886 m. Pasamdė savo pirmąjį ne kveekerių profesorių. Šiandien apie 11% Earlham fakulteto ir 12% jos studentų nustato kaip kvakeriai.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Richmond

  National Road West,801, 47374, Richmond

Klausimai