Keystone logo
© Universidad EARTH
EARTH University

EARTH University

EARTH University

Įvadas

EARTH University siūlo ketverių metų žemės ūkio mokslų bakalauro laipsnį. Mūsų prestižinis tarptautinis fakultetas daugiausia dėmesio skiria išsilavinimui su tvirtu moksliniu ir techniniu pagrindu, kuriame pabrėžiamos etinės vertybės, verslumas ir aplinkos bei socialinis įsipareigojimas.

Esame daugiakultūris universitetas, kuriame dirba studentai ir dėstytojai iš daugiau nei 50 pasaulio šalių.

Studentų gyvenimas

EARTH – tai gyvenimo patirtis, kuri leis jums tobulėti kaip pasaulio piliečiui. Dalinsitės su studentais iš daugiau nei 40 šalių įtraukioje aplinkoje ir patirsite vientisą patirtį, kuri padės sustiprinti savo etines vertybes, dirbti komandoje, būti atkakliam ir įsiklausyti į skirtingus požiūrius.

EARTH jūs esate unikalus ir nematysite diskriminacijos dėl amžiaus, etninės priklausomybės, seksualinės orientacijos, religijos, lyties ar tautybės. Būsite šeimos ir integralios bei empatiškos bendruomenės dalis.

Medicininė pagalba

EARTH miestelyje yra klinika, kurioje visą parą dirba gydytojai ir slaugytojai, ir 2 greitosios pagalbos skyriai. Į mokslą įtrauktas sveikatos draudimas yra Pan-American Life Insurance of Costa Rica, SA

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  80%

 • 0
 • Studentų ir dėstytojų santykis:

  10 iki 1

Universiteto ypatybės

Nuostabus miestelis

8650 akrų mūsų pagrindiniame miestelyje rasite sporto salę, baseiną, svorių salę, futbolo aikštę, beisbolo, tinklinio, teniso, krepšinio, žaidimų kambarį ir TV kambarį, tris miško rezervatus, 90 akrų komercinį bananų ūkį, botanikos sodą. , etnobotanikos sodas, fermos ir poilsio zonos.

  Stipendijos ir finansavimas

  Pilna stipendija

  Tokio pobūdžio pagalbą dažniausiai teikia rėmėjas ir administruoja Universitetas. Ji suteikiama tik tiems studentams, kurie kitu atveju negalėtų lankyti aukštosios mokyklos ir sėkmingai patvirtino priėmimo procesą aukštais balais.

  Kasmet sulaukiama daugiau nei 1000 paraiškų visai stipendijai gauti, iš kurių vidutiniškai tik 50 įteikiama.

  Partial scholarships

  Šios rūšies pagalbai Universitetas padengia tam tikrą procentą išlaidų, o studento šeima – skirtumą.

  Ši pagalbos procentinė dalis nustatoma po įvertinimo, pasikonsultavus su finansinės pagalbos komitetu.

  Vietos

  • Mercedes

   Universidad EARTH, Mercedes, Guacimo, Limón, COSTA RICA, 70602, Mercedes

  Klausimai