Keystone logo
East-West University

East-West University

East-West University

Įvadas

East-West University yra unikali vieta tarp aukštojo mokslo institucijų Čikagoje ir regione. Rytuose-vakaruose yra vienas didžiausių tarptautinių studentų procentas iš visų tautos bakalaureato mokyklų.

Mūsų misija yra siekti meistriškumo pasitelkiant tinkamą, veiksmingą ir patogų švietimą - vienodą švietimo galimybę visoms rasinėms, etninėms ir socialinėms bei ekonominėms grupėms; Laisvųjų menų ir mokslų programų bei su darbu ir karjera susijusio profesinio mokymo programos, pritaikytos šiuolaikinių paslaugų ekonomikai; Tarnauja žmonijai, žiūrint į globalų, daugiakultūrį ir orientuotą į ateitį.

East-West University moko studentus dalyvauti pasaulinėje visuomenėje. Įvairovės pradininkas Universitetas atveria akademinės ir intelektualinės galimybės duris įvairios kilmės, etninių grupių ir religijų studentams. Fakulteto nariai įtraukia studentus į griežtas studijas ir tyrimus, o studentai papildo savo klasėje įgytą patirtį profesinėje aplinkoje.

Universitetas įsteigtas pirmiausia tam, kad išsaugotų, išplėstų ir integruotų bei perduotų žinias apie žmones apie save, visatą ir savo Kūrėją. Absolventai stengiasi ugdyti išmintį, kilusią iš žmogaus paveldo, tyrimo dvasią, kuri veda prie atradimo, ir atsidavimo jausmą, kuris žmogui tarnauja. Tai įkvepia mokinius siekti natūralių ir antgamtiškų tiesų ir sukelti norą gyventi visavertį ir vaisingesnį gyvenimą.

Vietos

  • Chicago

    South Michigan Avenue,816, 60605, Chicago

    Klausimai