Keystone logo
Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Eastern Mennonite University

Įvadas

apie EPS

EPS ugdymas padeda mokiniams atrasti savo gyvenimo tikslą ir parengti padaryti skirtumą už bendrąjį gėrį tiek namie, tiek visame pasaulyje. EMU griežtos akademikai pabrėžia vienas ant vieno santykius su profesoriais, tarpkultūrinį sąmoningumą, rūpintis kūrimo ir paslaugų kitiems.

EPS siūlo bakalauro, magistro ir seminarijų programas iš Menonitų anabaptystów perspektyvos spalvingas nustatymo gražus Shenandoah Valley.

Studentai imtis kursus mūsų pagrindinis Campus Harrisonburg, Virdžinija; mūsų Lankasteris, Pensilvanija vietoje; Prisijungė; ir visame pasaulyje per mūsų gerai žinomas kryžminio kultūrinę programą.

Tik teisę dydis

EPS yra pakankamai mažas, kad jūs galite lengvai sužinoti, klasiokai ir fakulteto įvairių programų. Profesoriai yra mentoriai kas žinote asmeniškai ir patars 1: 1. Galite įsitraukti į įvairią veiklą, pavyzdžiui, teatro, Studentų Vyriausybės asociacijos, sielovados, vidines arba Międzyuczelniany sporto, muzikos ir choro įvairovė. Visa tai suteiks galimybių išmokti daugiau apie save ir plėtoti vertingą patirtį savo ateities gyvenimo aprašymą.

Laisvųjų menų

Kaip bakalauro studijų studentė, kokia jūsų dur, jums bus naudinga iš liberalios meninio ugdymo vertę. Darbdaviai ir Aukštųjų mokyklų vertiname pareiškėjams su laisvųjų menų švietimo fondas, nes jie yra gerai suapvalinti kritiškai mąstyti ir spręsti problemas, kurie turėjo didelį poveikį klausimų ir idėjų iš disciplinose ir visuomenei.

Gyvenimas po baigimo

EPS absolventai uždirbti daugiau nei laipsnio - jie atrasti savo gyvenimo tikslą ir vadovauti organizacijoms, kuriose jie tarnauja bendram labui. EPS absolventai yra sėkmingi verslininkai, atspindintys praktikų, ir profesionalai. Tūkstančiai turėjo didelę įtaką tarptautinių paslaugų agentūrų, tokių kaip menonitų centrinio komiteto ir menonitų nelaimių tarnybos, be kitų denominationally pagrindu ir pasaulietinė paslaugų programas.

EPS absolwentka Leymah Gbowee yra viena iš trijų moterų apdovanotas 2011 Nobelio taikos premija. Leymah pradėjo savo kelionę į EPS su mūsų pasaulslavenās Vasaros Taikos stiprinimo instituto ir išvyko uždirbti konfliktų transformacijos šeimininkus.

Beveik 90% EPS tokie taškai, kurie atsakė į alumni apklausų rasti darbą savo srities studijų per baigimo metus. Darbdaviai samdyti EPS absolventus visais lygmenimis dėl jų stiprių moralės ir vertybių, pagarbos kitiems, noras padaryti skirtumą, bendravimą ir kritinio mąstymo įgūdžius ir pasitikėjimą savimi. Sužinokite daugiau apie bakalauro sėkmę po baigimo.

Kas yra Menonitų?

Nėra susipažinę su menonitų? Menonitai priklauso istorinių taikos bažnyčių. Daugelis EPS studentai iš menonitų tikėjimo tradiciją, bet EPS dauguma studentų iš kitų religinių tradicijų. Dešimtys religinių grupių atstovauja miesteliu iš viso pasaulio. Kad įvairovė leidžia tarpkultūrinių susidūrimų miesteliu ir klasėse.

Virginia Pensilvanija

EPS yra pagrindinis miesteliu ir Lankasteris, Pensilvanija svetainę, siūlo užsiėmimus ne darbo vietoje tiek Pensilvanijos ir Virdžinijos, ir siūlo klases (ir dviem laipsniais) internete. Nesvarbu, ar esate mūsų gražus kampusie į Shenandoah Valley (Harrisonburg, VA) - šalia dviejų nacionalinės miškų ir Shenandoah nacionalinis parkas - mūsų klestinčios klasėse, esantys Lankasteris, PA, ar ne Filadelfijoje bažnyčioje, jūs pastebėsite, svetingumą ir bendruomenė, kuri yra tokia svarbi, kad EPS.

EPS mano ...

EMU bendros pagrindinės vertybės yra ne iš Christian University, kaip niekas kitas širdies. Mūsų bakalauro, magistro, seminarijoje ir kitas programas parengti studentus tarnauti ir vadovauti visame pasaulyje.

Pasaulinis Bendrija ir Tarpkultūrinis sąmoningumas

Mes gyvename vis prijungtas pasaulyje. Čia mes klausiame savęs, kaip mūsų pasirinkimai įtakos kitiems visame pasaulyje.

Mūsų gerai žinomas tarpkultūrinė programa - daugiau nei tris dešimtmečius senų - yra vienas iš stipriausių tarpkultūrinių studijų programų šalyje. Tai dalis to, ką daro EPS krikščionių universitetas, kaip niekas kitas.

Tarpkultūrinis tyrimas - visada su veteranas dėstytojams ir kitiems darbuotojams - yra reikalavimas EPS studentams. Kai dalyvauja trijų savaičių programas vietinės bendruomenės ar daugiau Šiaurės Amerikoje. Kai praleisti semestrą miestų Vašingtone dalyvauja įdomių stažuotes. Kiti praleisti semestrą kitoje pasaulio, dažnai Artimuosiuose Rytuose, Centrinėje ir Rytų Azijoje, Lotynų Amerikoje, ar Afrikoje dalis.

Kai jūs keliavo į Centrinę Ameriką, aplankė kavos pupelių laukus, ir liko su stengiasi ūkininkams, jūs pradėsite suvokti paveikslą. Arba kai jūsų kryžminio kultūros studijos priimti jus į Pietų Afrikos miestelis Soweto sužinoti apie istoriją ir išlikęs poveikio apartheido pirmų rankų, jūsų jausmas empatija yra pagilintas, kartu su savo supratimą apie mūsų inter prijungtas pasaulyje.

Tvarumas ir Stewardship

EPS buvo praktikuojančių tvarumą ilgą prieš "Žalioji" tapo madinga. Mūsų energiją tausojančius pastatus yra kai kurie iš geriausių atlikimas kolegijų objektų šalyje.

Mūsų Saulės masyvas ant Hartzler bibliotekos stogo buvo didžiausia saulės instaliacija Virdžinijos valstybės, kai ji buvo įdiegta 2010 metais. Mūsų universitete sodas suteikia gaminti valgomajame; kompostuoti atliekos valgykloje maitina sodas. Tvarumas yra austi į mokymo programas įvairiuose lygmenyse.

Tikėjimas ir stipendijų

Tikėjimas yra svarbu ne EPS. Mes visi keliavo kartu - nors mes galime imtis skirtingais keliais - į gilinti savo tikėjimą, mokymosi, kaip mes gyventume, kad tikėjimas dieną dieną, ir pasiekti akademinius ir profesinius tikslus.

Maždaug bakalauro studentų kūno Trečiasis Menonitų. Dešimtys nominalų ir tikėjimo tradicijų, ir daugiau nei 30 tautybių, visi EPS šeimos dalis.

Kai kurie iš būdų bakalauro studentai sujungti su Kristumi miesteliu yra: koplyčių visą savaitę, sekmadienį vakare šventės, šlovinimas per muziką, Biblijos studijas gyventi salėse, ir malda partnerius, norinčių padėti jums per savo metus. Kiti studentai patinka būti dalis besimokančių suaugusiųjų, kurie dalijasi panašiomis vertybėmis ir tikslus tinklą.

Paslaugų kitiems

Pasiekti kitiems yra labai svarbi. Tuo EPS, jums dalyvauti bendruomenės paslaugų, o gal net surasti jai gyvenimas keičiasi. Daugelis absolventai padaryti savanorišką tarnybą metus ar daugiau po baigimo, arba net visą gyvenimą per bažnyčios ministerijos ir kitų paslaugų profesijų.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Harrisonburg

    Eastern Mennonite University 1200 Park Road, 22802 , Harrisonburg

  • Lancaster

    Eastern Mennonite University 1846 Charter Lane, 17601, Lancaster

    Klausimai