Keystone logo
Eastern Nazarene College

Eastern Nazarene College

Eastern Nazarene College

Įvadas

Eastern Nazarene College yra visiškai akredituota krikščionių laisvųjų menų kolegija ir Krikščioniškų kolegijų ir universitetų tarybos (CCCU) narė, turinti maždaug 1 000 studentų, paskirstytų gyvenamųjų namų bakalauro, absolvento ir suaugusiųjų studijų programose.

Įsikūręs gyvenamajame rajone, keliolika minučių nuo Bostono centro, vaizdingas kolegijos Naujosios Anglijos miestelis yra langas į pasaulį. Nors mūsų dėstytojai yra savo sričių lyderiai, aktyviai dalyvaujantys leidyboje ir tyrimuose, jie yra skirti mokyti ir konsultuoti studentus puoselėjančioje, dvasiškai informuotoje ir akademiškai palaikančioje aplinkoje.

Studentai yra skatinami keliauti, dalyvauti paslaugų projektuose ir dalyvauti stažuotėse kaip savo švietimo dalį. Per savo pamokas, darbo patirtį Bostone ir misijų keliones aplink pasaulį studentai kviečiami atverti savo mintis ir širdis, paruošiant juos prasmingam darbui ir tarnavimui mūsų tautai ir pasauliui.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

  • Quincy

    East Elm Avenue,23, 02170, Quincy

    Klausimai