Keystone logo
Eastern University

Eastern University

Eastern University

Įvadas

Rytų universitetas yra nepelno, regioniniu akredituotos institucijos įkurta 1925 metais Per mūsų ilgą istoriją, mes siekiame Wake Up WORLD etikos verslo praktikos mokymo ateities lyderių įsitvirtinę tikėjimo, priežasties ir teisingumą.

tinkamumas

Tuo Rytų universitete, mes netikime busywork. Kiekvienas iš mūsų internetinių programų yra patogus ir prieinamas. Jie dera tyrimus su realaus gyvenimo taikymo. Per prasmingo bendradarbiavimo ir projektų, mes suteiksime Jums su žinių ir naujai rafinuotų įgūdžius, kad jūs galite pritaikyti iš karto. holistinis Pagalba

Kaip vertinami dalis mūsų internetinė bendruomenė, skirta fakulteto bus palanki jums. Mes įrodyti tvirtą įsipareigojimą siekti savo sėkmės teikiant globa ir rekomendacijas, kad būtų galima pasiekti savo tikslų. laiku paruošimas

Šių dienų suaugusieji, kaip jūs grįžta į mokyklą uždirbti, kad ilgai ieškoma po pažymėjimus ir siekti savo tikslų. Mūsų lankosi programos yra sukurta siekiant būti patogi, lanksti ir už prieinamą kainą. Rytų Universitetas gali suteikti įgūdžių, iš anksto per greitai augančių karjeros slaugos, švietimo ir verslo sektoriuose.

Nacionalinė pripažinimas

Nacionaliniu mastu pripažintoms Christian University įskaitant pagyrimu Best kolegijų "Vienas iš 50 Best kolegijų vyresni mokiniai.

US News & World Report "pradžią - pakopa Reitingas universitetų-Šiaurės regiono.

Regioninė akreditacijos

Rytų universitetas yra akredituotos Artimuosiuose Valstijų Komisijos aukštojo mokslo, 3624 Market Street, Filadelfija, PA 19104. (267-284- 5000) Artimieji narės Komisija Aukštojo mokslo yra institucinis akreditavimo agentūra JAV sekretorius Švietimo ir Tarybos aukštojo mokslo akreditavimo pripažįstami.

Vietos

  • Wayne

    Eastern University, 1300 Eagle Road St. Davids, PA 19087-3696, Wayne

Klausimai