Keystone logo
Emirates College for Management & Information Technology

Emirates College for Management & Information Technology

Emirates College for Management & Information Technology

Įvadas

"The Emirates kolegija vadybos ir informacinių technologijų (ECMIT) yra 4 metai aukštojo mokslo institucija, kuri iš pradžių buvo nustatyta ir licencijuotos JAE Švietimo ministerijos 1998 metais kaip Emyratų centro vadybos ir informacinių technologijų. 2004 metais centras buvo pervadintas Emyratai kolegijos vadybos ir informacinių technologijų, ir penkerių misijos varoma tikslų buvo sukurtas rinkinys, kuris buvo suformuoti būsimą kursą kolegijoje. 2003, kolegija pasiūlė aukštojo mokslo ministerijos (MOHESR) JAE savo 2-jų metų laipsnius programų tarpdisciplininių mokslų su didžiųjų verslo ir IT, kuris buvo suteiktas pradinis akreditaciją 2004 metais.

ECMIT pirmoji 5 metų strateginis planas 2006-2011 buvo sukurta 2006 metais. Vadinti "planavimo už meistriškumo ECMIT", planas nustatė septynis plėtros strategijas. Planas tarnavo kaip pagrindas, ant kurio buvo pastatyta visa planavimo, vertinimo ir vertinimo ciklus kolegijoje per metus. 2010, kolegija sukūrė 2 semestrų pamatų programą, sudarytą iš pagrindinių kursų anglų kalba, matematika, IT, arabų ir studijų įgūdžius, kad galėtų pasirengti akademiškai silpnus studentus, kurie negali patenkinti iš MOHESR nustatytus aukštojo mokslo studijas JAE priėmimo kriterijus. Programa buvo patvirtinta tais pačiais metais MOHESR.

Per mokslo metus 2011-12, ECMIT sukūrė savo antrąjį strateginį planą su išplėsta strategijas ir tikslus, kad įtrauktų į magistrantūros ir bakalauro programas, plėsti mokymosi išteklių ir re-kompozicija fakulteto su terminalo laipsnį turėtojų prad rinkinys. Tais pačiais metais, institucinė misija ir tikslai buvo peržiūrėtas siekiant juos suderinti su patikslintomis strategijas.

Per mokslo 2012-13 metais, kolegija sėkmingai peržiūrėtos ir atnaujintos visus savo Koledžas programas, ir žymiai sustiprino savo biblioteką ir IT išteklių. Per tą patį laikotarpį, įstaiga patyrė vertinimų seriją CAA, kuri atvedė prie visiško akreditavimo visų jos asocijuotų akademinių programų ir pradinio akreditavimo 124 kreditų BBA programą.

Kolegija nuėjo ilgą kelią nuo įkūrimo 1998 m. Jis sukūrė Vakarų stiliaus administracinę struktūrą, kurioje kolegijoje, vadovaujamą prezidento su didelę patirtį Šiaurės Amerikos aukštojo mokslo sistemos ir akademinių reikalų dekanas žinančiam didelę patirtį aukštojo mokslo sistemų užsienyje. Jis atstatė savo fakultetą su 90% terminalo laipsnį turėtojams. Maždaug 84% jo 17 fakulteto nariai dabar dirbti visą darbo dieną. Todėl registracija liudija reikšmingą augimą nuo 137 (mažiausias) į 2012 m rudenį 263 2014 pavasarį.

Kolegijos akademinių reikalų organizuojamas penkių akademinių padalinių: Fondo ir korekcinių, bendrojo lavinimo ir anglų studijų, verslo, informacinių technologijų ir tęstinio mokymo skyrių. Šie padaliniai palaiko gerai organizuota tinklo pagalbinių vienetų, tokių kaip, konsultavimas ir registravimas, kompiuterių ir IT paslaugos, biblioteka, Priėmimo ir rinkodara, ir Studentų reikalų. Programos pristatomos anglų lytį vieningą aplinką, kuri leidžia vyrai ir moterys studentams studijuoti kartu. Be to, kolegija nustatė gerai veikiančią Institucinis planavimo ir efektyvumą padalinį, kuris koordinuoja ir palaiko ECMIT pastangas užtikrinti kokybę visuose savo veiklos aspektus. Įrenginys atlieka nuomonė ir pasitenkinimo tyrimus, renka, generuoja ir analizuoja informaciją apie institucinės mokslinių tyrimų ir atitikties.

Per 15 metų laikotarpį, kolegija baigė daugiau kaip 20 klasių iš viso daugiau kaip 2000 studentų. Šiandien šie studentai užima strategines pozicijas valdžios, verslo, viešojo ir privataus sektorių didelę reikšmę šalies ekonomikai. Bėgant metams, ECMIT laikėsi praktinio nepriklausomą mąstymą idealiai mokant studentams įgūdžių ir žinių, kurių jiems reikia, kad būtų sėkmingas gyvenime. Nors ir jie kilę iš įvairių sluoksnių, studentai dalijasi įsipareigojimą siekti profesinės karjeros siekius. Kolegija išugdė šį įsipareigojimą akademinėje aplinkoje, atsižvelgiant į kintančius poreikius darbo vietoje ir suteikiant tvirtą karjeros planavimo paramą ir dėmesį į kiekvieno studento poreikius. Pastovus dėmesys ne ECMIT buvo pastatyti Bendrijos tinklą per savo ryšius su potencialiais darbdaviais ir teikti palankią aplinką, kurioje mokiniai gali pasiekti savo tikslų.

Vietos

  • Dubai

    ECMIT, Al Nahda Area II, , Dubai

Klausimai