Keystone logo
Edith Cowan University

Edith Cowan University

Edith Cowan University

Įvadas

Kodėl ECU yra puikus pasirinkimas tarptautiniams studentams

Edith Cowan University (ECU) yra valstybinis universitetas Vakarų Australijoje. Jis pavadintas pirmosios moters, išrinktos į Australijos parlamentą, garbei ir yra vienintelis Australijos universitetas, pavadintas moters vardu. Vakarų Australijoje turime tris miestelius, kurių kiekvienas siūlo modernią, gyvybingą vietą studijoms ir mokymuisi.

Mūsų miesteliuose yra modernios priemonės, įskaitant belaidį internetą, 24 valandų prieigą prie kompiuterių laboratorijų, bibliotekas su atviromis studijų erdvėmis ne darbo valandomis ir saugią aplinką, kurioje galite mokytis tiek patys, tiek kartu su kitais studentais. Taip pat esame įsipareigoję išlaikyti savo aplinką mažindami savo pėdsaką ir skatindami kurti tvarią bendruomenę.

189108_18192-1-2837.jpg

Studijuodami ECU gausite 5 žvaigždučių išsilavinimą. Tai apima tai, kaip esate mokomi, kaip ugdote įgūdžius ateičiai ir kaip jums bus teikiama pagalba viso kurso metu. Mokymo kokybė yra labai svarbi, o ECU – mokymo kokybės taisyklės. Nepriklausomoje apklausoje – kasmet per pastaruosius 16 metų – mūsų absolventai įvertino mus 5 žvaigždutėmis už mokymo kokybę (Gerų universitetų vadovas)

189107_18192-1-0214.jpg

Turime 8 mokymo ir tyrimų mokyklas, kartu teikiančias įvairius meno ir humanitarinių mokslų, verslo ir teisės, švietimo, inžinerijos, medicinos ir sveikatos mokslų, slaugos ir akušerijos, mokslo ir Vakarų Australijos scenos menų akademijos kursus. Mūsų platus laipsnių asortimentas buvo sukurtas konsultuojantis su pramonės grupėmis, o mūsų mokytojai turi didelę pramonės patirtį. Taigi, galite tikėtis su pramone susijusio mokymo ir mokslinių tyrimų palankioje studijų aplinkoje, kurioje gausu apdovanojimų.

Laipsniai, kurie jus užima vietas

ECU laipsniai yra tarptautiniu mastu pripažinti, o daugelis mūsų kursų yra profesionaliai akredituoti nacionalinių ir tarptautinių profesinių organizacijų ir organizacijų. Tai reiškia, kad jūsų ECU kvalifikacija padės jums susirasti darbą visame pasaulyje, taip pat ir gimtojoje šalyje.

Geriausia bendra patirtis

ECU žinome, kad gyvenimas universitete yra daugiau nei studijavimas ir paskaitų lankymas. Čia skatiname praturtinti savo gyvenimą studentų klubais, sporto komandomis, savanorystės galimybėmis ir kt. Tiesą sakant, 2020 m. QILT tyrime buvome įvertinti geriausiais iš visų Australijos universitetų pagal bendrą tarptautinių bakalauro studijų studentų patirtį.

Aukščiausios kokybės mokymas

Mes esame vienas geriausių Australijos universitetų mokymui. Jau 16 metų iš eilės mūsų absolventai mūsų mokymo kokybę įvertino 5 žvaigždutėmis Gerų universitetų vadove. Tai gali atitikti tik trys kiti šalies universitetai.

Puikūs pramonės ryšiai

ECU turi daug partnerysčių ir ryšių su pramonės grupėmis ir organizacijomis Vakarų Australijoje, Australijoje ir visame pasaulyje. Šie ryšiai padeda mums suteikti jums galimybę įgyti praktinės patirties, stažuotes ar praktikos studijų metu. Tai taip pat gali padėti jums susirasti darbą baigus studijas!

Mūsų įdomios ir novatoriškos pramonės partnerystės padeda įgyti vertingos pramonės patirties ir konkurencinio pranašumo, reikalingo šiandienos pasaulinėje darbo rinkoje. Kas žino, kad kita stažuotė gali jums uždirbti aukščiausią karjerą, kaip ir tarptautinė dizaino absolventė Aryana. Sužinokite, kaip stažuotė IBM iškėlė ją į konkurentus!

Legendinis studentų palaikymas

Studijos kitoje šalyje daugeliui žmonių gali būti sudėtingos. Tačiau ECU padedame jums įveikti bet kokius akademinius ar asmeninius iššūkius, teikdami daugybę pagalbos paslaugų. Esame vienas geriausių Australijos universitetų, teikiančių paramą studentams – netgi turime Studentų sėkmės komandą!

Papildomi studijų metai po darbo

Baigę studijas galite gauti laikinąją absolventų vizą , suteikiančią galimybę gyventi, dirbti ir mokytis, kartu įgydami vertingos darbo patirties klestinčioje Australijos darbo rinkoje. Vakarų Australijos regioninio miesto statusas reiškia, kad baigę bakalauro ar magistrantūros studijas galite likti Vakarų Australijoje nuo ketverių iki šešerių metų.

WA plečia savo absolventų įgūdžių profesijų sąrašą

Tarptautiniai studentai yra svarbi WA bendruomenės dalis, o dabar, kai absolventų profesijų sąraše yra daugiau nei 300 profesijų, jūsų nauja kvalifikacija netgi gali lemti nuolatinę gyvenamąją vietą, derinant tai su dosniais atlyginimais ir Perto vienu iš labiausiai gyventi tinkamų miestų pasaulyje. , niekada nebuvo geresnio laiko studijuoti WA.

Universiteto ypatybės

Universiteto patalpos

ECU suteikia palankią mokymosi aplinką, teikdama įvairias universiteto miestelio paslaugas ir patalpas visiems mūsų studentams.

Į studentus orientuotos paslaugos

Į studentus ir personalą orientuotos paslaugos apima:

Apgyvendinimas

Visuose trijuose miesteliuose turime apgyvendinimą universiteto miestelyje, kuriuos valdo Campus Living Villages.

Vaikų priežiūra

Joondalup ir Mount Lawley miesteliai siūlo profesionalius, gerai įrengtus vaikų priežiūros centrus.

Kompiuterinės laboratorijos ir bevielis internetas

Studentai naudojasi 24 valandų prieiga prie universiteto miestelio kompiuterių.

Konsultavimo paslauga

Ši paslauga gali padėti išspręsti bet kokias akademines ar asmenines problemas. Tai nemokama visiems studentams.

Teisingumo, įvairovės ir negalios paslaugos

Šios paslaugos teikia pagalbą studentams, turintiems įvairių studijų poreikių.

Sveikatos paslaugos

Medicinos centrai yra patogiai įsikūrę Joondalup ir Mount Lawley miesteliuose, kuriuose teikiamos šeimos gydytojo ir slaugos paslaugos.

Pagalba klausos negalią turintiems asmenims

ECU teikia dviejų tipų klausos pagalbos sistemas – indukcines ir infraraudonųjų spindulių – keliose mokymo ir mokymosi patalpose trijuose miesteliuose.

Grindų indukcinės kilpos tipas leidžia tiesiogiai naudoti asmeninį klausos aparatą su Telecoil (paėmimo ritė).
Infraraudonųjų spindulių sprendimui reikia paskolinti vieną iš dviejų tipų imtuvų:

 • Imtuvas, suderinamas su jūsų klausos aparatu su Telecoil.
 • Infraraudonųjų spindulių imtuvo ausinės.

IR klausos stiprinimo imtuvus galima įsigyti Teisingumo, įvairovės ir negalios biure ir šiose vietose:

 • Joondalup eLab (JO.31.233)
 • Mount Lawley eLab (ML.10.136)
 • Pietvakarių eLab (SW.3.101E)

biblioteka

Universiteto bibliotekos teikia išsamias knygų ir žurnalų kolekcijas, elektroninius išteklius ir patalpas studijoms ir tyrimams.

Studentų centras

Studentų centras yra pirmasis visų studentų užklausų, įskaitant akademinę informaciją, registraciją ir prieigos korteles, kontaktinis centras.

Studentų gildija, klubai ir asociacijos

Studentų gildija atstovauja studentams įvairiais akademiniais ir teisiniais klausimais. Jis taip pat siūlo daugybę socialinių ir kultūrinių užsiėmimų per įvairius klubus ir asociacijas.

Prekybos vietos

Maistas, kavinės ir barai

Mūsų miesteliuose yra įvairių maisto ir gėrimų pasirinkimų – nuo kavos bėgdami iki gausaus valgio.

Kirpykla ir grožio salonas

„Crown Hairdressing“ yra Joondalup miestelyje, aptarnaujantis tiek vyrus, tiek moteris bei studentus.

Sportas ir fitnesas

Visuose trijuose miesteliuose įrengtos modernios sporto, poilsio ir treniruoklių salės.

Bendradarbiavimo parduotuvė

Co-Op parduotuvės siūlo platų švietimo ir mokymosi išteklių asortimentą, taip pat programinę įrangą, technologijas, žaidimus, raštinės reikmenis, drabužius, kelionių reikmenis ir kt.

Spausdinimo, kopijavimo ir nuskaitymo paslaugos

Luminate PrintWorks spausdinimo centrai yra atviri darbuotojams ir studentams. Vietiniai ekspertai pateikia idėjų ir rekomendacijų dėl brošiūrų ir plakatų kūrimo, baigiamųjų darbų spausdinimo, studijų užrašų ir daug daugiau. Luminate PrintWorks centrai yra Joondalup, Mount Lawley ir Pietvakarių miesteliuose.

Mūsų miesteliai

Vakarų Australijoje turime tris miestelius, kurių kiekvienas siūlo modernią, gyvybingą vietą studijoms ir mokymuisi. Mūsų miesteliuose yra modernios priemonės, įskaitant belaidį internetą, 24 valandų prieigą prie kompiuterių laboratorijų, bibliotekas su atviromis studijų erdvėmis ne darbo valandomis ir saugią aplinką, kurioje galite mokytis tiek patys, tiek kartu su kitais studentais.

Joondalup miestelis

Mūsų Joondalup miestelis yra universiteto būstinė. Universitetas gali pasigirti moderniausia įranga, įskaitant Sveikatos ir sveikatingumo pastatą, kelių milijonų dolerių vertės sporto ir kūno rengybos centrą, apdovanojimus pelniusią biblioteką ir studentų centrą, mažą alaus daryklą, lauko kiną vasaros mėnesiams ir kt. - apgyvendinimas miestelyje.

Mount Lawley miestelis

Mūsų Mount Lawley miestelis yra vos kelios minutės nuo Perto CBD ir Beaufort Street kavinių juostos. Jame yra daug mokymo išteklių, aukščiausios klasės IT ir scenos menų įranga, sporto ir kūno rengybos centras bei apgyvendinimas universiteto miestelyje. Universitete taip pat yra Vakarų Australijos scenos menų akademija (WAAPA).

Pietvakarių miestelis

Įsikūręs dvi valandas kelio automobiliu į pietus nuo Perto, mūsų pietvakarių miestelis (Bunbury) yra lengvai pasiekiamas visame pasaulyje žinomo Margaret River regiono. „Campus“ yra didžiausias universiteto miestelis už metropolinės zonos ribų, jame yra modernios patalpos, mažos klasės, platus kursų pasirinkimas ir apgyvendinimas miestelyje.

  Stipendijos ir finansavimas

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Joondalup

   Edith Cowan University 270 Joondalup Drive, 6027, Joondalup

  • Mount Lawley

   Edith Cowan University 2 Bradford Street, 6050, Mount Lawley

   • Bunbury

    Edith Cowan University 585 Robertson Drive, , Bunbury

    Klausimai