Keystone logo
Edutus College

Edutus College

Edutus College

Įvadas

Eduto universitetas (aukštojo mokslo įstaiga, sukurta sujungus Šiuolaikinio verslo mokslų kolegiją ir Jono Harsányi kolegiją) yra jaunas, dinamiškai besivystantis, aplinką tausojantis universitetas. Pagrindinis „Edutus“ universiteto tikslas yra stiprinti „žinių centro“ pobūdį, stiprinant jo ryšius su visuomenės švietimo ir verslo sferomis bei kuriant naujus bendradarbiavimo būdus, kad jo paslaugos galėtų skatinti regiono konkurencingumą.

Teisinis Eduto universiteto pirmtakas - Moderniojo verslo kolegija, buvo įkurtas Tatabányoje 1992 m., Iš esmės specializavosi verslo švietimo srityje, kaip pirmasis privatus koledžas Vengrijoje. Per daugiau nei dvidešimt gyvavimo metų ji patyrė daug reikšmingų pokyčių: kolegija, kilusi iš Tatabányos, buvo išplėsta filialu Budapešte, o vėliau - už sienos Odorheiu Secuiesc. Nuo 2017 m. Mokymai buvo pradėti Sümego bendruomenės aukštojo mokslo mokymo centre, o nuo 2018 m. - kolegijos Tatatos „Civitas Sapiens“ centre. 2017 m. Pabaigoje kolegija atitiko „Taikomųjų mokslų universiteto“ kvalifikacijos kriterijus, todėl nuo 2018 m. Ji toliau veiks kaip Eduto universitetas.

Tatabányoje, be verslo kursų, prasidėjo techniniai mokymai. Lazerio aparatas, kuris taip pat yra pripažintas Europos lygiu, užtikrina tarptautinės klasės švietimo tyrimus ir praktinį šios technologijos pritaikymą rinkoje. 2011 m. Įstojus į János Harsányi kolegiją, mūsų pasiūlymas buvo papildytas gerai pripažinta, rinkoje pirmaujančia turizmo ir svetingumo mokymo sritimi keliais aspektais. Tokiu būdu mes tapome asocijuotais nariais pirmoje pasaulio turizmo organizacijoje - Madride įsikūrusioje Pasaulio turizmo organizacijoje (UNWTO), kaip vienintelėje aukštojo mokslo įstaigoje Vengrijoje. Nuo tada UNWTO pasirinko „Promotion University“ kaip savo pasaulinį turizmo žinių tinklą.

Vietos

  • Tatabánya

    Stúdium tér,1, 2800, Tatabánya

    Klausimai