Keystone logo
© Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior
Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Įvadas

Egas Moniz yra gerai žinomas dėl savo kompetencijos ir naujovių aukštojo mokslo srityje. Sertifikatus pagal ISO 9001:2008, mes orientuojamės į sveikatos priežiūros specialistų rengimą ir esame socialinės atsakomybės centras, labai įsišaknijęs vietos bendruomenėje, teikiant sveikatos priežiūros paslaugas.

„Egas Moniz“ pastarųjų metų moksliniai rezultatai, atsižvelgiant į mokslinės produkcijos apimtį, poveikį ir kokybę, patentų paraiškų ir citavimo, gautų mokslinių tyrimų metu, puslapių internete ir atgalinių nuorodų bei paminėjimų socialiniuose tinkluose skaičių, lėmė, kad užėmė 1 vietą SCIMAGO reitinge tarp privačių institucijų Portugalijoje.

Daugėja Egas Moniz tarptautinių studentų, kurie yra ne tik europiečiai, bet ir Lotynų Amerikos, Artimųjų Rytų, Azijos ir Afrikos. Be tarptautinių studentų priėmimo, Egas Moniz investavo į savo mokymo įstaigos internacionalizavimą, samdydamas tarptautinius profesorius tiek bakalauro, tiek antrosios pakopos studijoms. Mūsų veiklą remia daugiau nei 400 aukštos kvalifikacijos profesorių.

Mūsų internacionalizacijos vizija grindžiama noru būti svarbia tarptautinio aukštojo mokslo jėga. Mūsų aukščiausios kokybės universiteto rezidencija, esanti miestelyje, su puikiais patogumais, užtikrina, kad mūsų institucija gali pasiūlyti visas sąlygas, reikalingas tarptautiniam studentui klestėti.

Teikdami sveikatos priežiūrą pabrėžiame mūsų odontologijos kliniką ir veterinarijos kliniką miestelyje, taip pat Almados universiteto klinikas, Setubal universiteto klinikas ir Sesimbra slaugos namus. Visos šios priemonės yra naudojamos žymiai pagerinti studento mokymąsi ir papildyti keletą vidinių mokymo, tyrimų, modeliavimo ir klinikinių įgūdžių laboratorijų, taip pat visas neakivaizdines patalpas, kurias lanko mūsų studentai, kad jie galėtų įgyti praktinės patirties tikroje darbo vietoje. aplinką.

Mūsų studijų planuose – modernios pedagoginės metodikos, kuriose studentai aktyviai dalyvauja savo mokyme. Mūsų pedagoginis pasiūlymas paremtas visomis šiuolaikinėmis e. mokymosi priemonėmis tiek mokymuisi, tiek vertinimui.

Mūsų pedagoginis pasiūlymas, nors ir reikalaujantis daug pastangų, apima gerai suderintą darbą ir asmeninį gyvenimą, gerbiant laisvalaikį ir vertinant skirtingų sričių ugdymo turinio praturtinimą, todėl būsimiems specialistams suteikiami geresni įgūdžiai ir jautrumas, įgyti atsipalaidavusioje ir sveikoje aplinkoje.

Iš anksto dėkojame už pasitikėjimą ir laukiame Jūsų.

Universiteto ypatybės

Įsikūrusios miestelyje, kuriame yra apie 5 hektarus Monte de Caparica (Almados taryba), dvi institucijos siūlo platų ir įvairų bakalauro, magistro laipsnių, integruotų magistro laipsnių, antrosios pakopos studijų ir sveikatos srities specializaciją. ir kriminalistika. Pas mus mokosi apie 2500 mokinių ir 200 mokytojų. Investicijos į mūsų dėstytojų kokybę ir kvalifikaciją, taip pat į patalpas ir patogumus matyti iš EGAS MONIZ absolventų įgūdžių lygio.

EGAS MONIZ nuolat rūpinasi, kad mokytojai ir studentai turėtų visas priemones, reikalingas geram darbui, ir mes tai prisiimame kaip savo tiesioginę atsakomybę. Taip galime padidinti mokyklos sėkmę ir absolventų įsidarbinimo galimybes. Šiame lygyje galime paminėti, pavyzdžiui, biblioteką ir daugybę paslaugų, kurias ji siūlo vartotojams, taip pat Office for Insertion in Active Life – GIVA.

Studentų komfortą ir gerovę užtikrina aukščiausios kokybės pagalbos paslaugos miestelyje, tokios kaip kavinės, kuriose patiekiamas maitinimas, žaidimų aikštelė, sporto salė, pramogų ir laisvalaikio erdvės, kopijavimo centras, knygynas, patalpos studentų asociacijoms ir kt. kaip medicininė ir psichologinė pagalba. EGAS MONIZ taip pat turi universiteto rezidenciją su 211 kambarių studentams, kurie negyvena netoliese.

Vykdydama savo misiją ir viziją, EGAS MONIZ toliau remiasi dviem pagrindiniais ramsčiais, be mokinių mokymo ir mokymosi elemento:

 • Žinių tobulinimas per mokslinius tyrimus, plėtrą ir inovacijas savo Egas Moniz tarpdisciplininiame tyrimų centre (CiiEM).
 • Prisijungimas prie bendruomenės, taikant savo žinias ir universitetinius mokslinius tyrimus, teikiant sveikatos priežiūros paslaugas ir kt., glaudžiai susietas su savo laipsniais.

  Priėmimai

  Kas gali kreiptis?

  Institucinio konkurso kandidatai:

  • Turintieji aukštosios mokyklos kursą arba teisiškai lygiavertę kvalifikaciją ir išlaikę stojamuosius egzaminus į aukštąsias mokyklas.
  • Užsienio aukštosios mokyklos kursų turėtojai ir norintys pateikti paraišką pagal Įstatymo dekreto Nr. 20-A straipsnį. 296-A / 98, rugsėjo 25 d. Šie kandidatai turės pateikti paraišką dėl lygiavertiškumo, kad galėtų tęsti studijas kartu su aukštąja mokykla, o po priskirto lygiavertiškumo turėtų vykti į DGES patalpas prašyti pakeisti stojamuosius testus, pagal 20-A straipsnį.

  Specialiojo konkurso kandidatai:

  • Virš 23 metų.
  • Studentai, lankantys universitetą (kurso keitimas, perkėlimas arba pakartotinis įstojimas).
  • Turintys aukštąjį, vidutinį išsilavinimą ir technologinės specializacijos diplomus.

  Kandidatai į specialųjį režimą:

  • Portugalijos diplomatinė misija užsienyje.
  • Portugalijos užsienio stipendininkai arba vyriausybės pareigūnai užsienyje.
  • Portugalijos ginkluotųjų pajėgų karininkai.
  • PALOP kolegos.
  • Užsienio diplomatinė atstovybė akredituota Portugalijoje.
  • Didelio našumo sportininkai.
  • Rytų Timoro.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Monte de Caparica

   Campus Universitário, 2829-511, Monte de Caparica

   Klausimai