Keystone logo
© EIGSI
EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

Įvadas

EIGSI La Rochelle yra bendroji inžinerijos mokykla po bakalaureato.

Mokykla siūlo mokslinį, humanistinį mokymą, turintį techninių žinių ir ryžtingai vadovaudamasi ĮSA socialiniais, aplinkos ir ekonominiais aspektais.

Įkurta 1901 m. Paryžiuje, EIGSI yra viena iš seniausių inžinerijos mokyklų Prancūzijoje.

Studentų sėkmė – mūsų misijų pagrindas

Studentų sėkmė yra pagrindinis mūsų siekių tikslas. EIGSI inžinerijos besimokantys asmenys yra aktyvios pedagogikos centre ir visapusiškai dalyvauja kuriant savo profesinį projektą, padedami mokytojų komandų per visą asmeninį kursą.

EIGSI absolventams sekasi visose profesinėse srityse dėl savo universalaus profilio, leidžiančio jiems turėti asmeninius įgūdžius, kurių siekia įmonės, tokius kaip judrumas, klausymasis, lyderystė, kritinis mąstymas ir bendravimas, santykinis intelektas.

EIGSI La Rochelle: laimėjęs pasirinkimas

EIGSI La Rochelle, kuri remiasi penkiomis pagrindinėmis vertybėmis, teikia didelę reikšmę artumui su inžinerijos studentais ir jų kasdienei pagalbai studijose.

Iš tiesų, EIGSI sukūrė novatoriškas sistemas, skirtas padėti savo studentams studijų metu. Šios sistemos pagrindas yra žmonių santykiai, asmeninis tobulėjimas, streso valdymas ir atvirumas kitiems. Kurso pabaigoje studentai gali priimti pagrįstus profesinius sprendimus etiškai.

Pasirinkus EIGSI, reikia padaryti naudingą pasirinkimą. Šį pranašumą lemia išskirtinė studijų aplinka, mokymo kokybė ir EIGSI edukacinis projektas. Šį pranašumą taip pat lemia mokymai, padedantys studentui rengti savo profesinį projektą, ir darbo rinka, kuri ieško bendrųjų inžinierių, apmokytų EIGSI.

Mokykla ryžtingai pasuko į tarptautinę

EIGSI yra pirmaujanti tarptautinė mokykla. Šiuo aspektu mokykla nuolat patenka į geriausių inžinerinių mokyklų Prancūzijoje sąrašą. EIGSI siūlo 45 dviejų laipsnių kursus visame pasaulyje ir savo mokykloje moko aštuonias kalbas (japonų, kinų, portugalų, italų, arabų, vokiečių, ispanų ir anglų).

Atvirumas ir tarpkultūriškumo patirtis yra labai vertinamos savybės tarptautinėje darbo rinkoje.

Atvirų durų dienos

Atraskite EIGSI 2023 m. sausio 28 ir kovo 4 d

Vietos

  • La Rochelle

    26 rue de Vaux de Foletier, 17041, La Rochelle

Programos

Klausimai