Keystone logo
Elmira College

Elmira College

Elmira College

Įvadas

Elmira College yra privati, koedukacinė „Phi Beta Kappa“ kolegija, įsikūrusi Elmiroje, Niujorke. Įkurta 1855 m., Elmira buvo pirmoji moterų kolegija, kurios studijų kursas griežtai prilygo geriausiems vyrų kolegijoms. „Moterų seminarijos“, kaip jos tuo metu buvo vadinamos, iš esmės buvo šlovinamos aukštosios mokyklos. Priešingai, nuo pat pradžių Elmira College siūlė griežtas akademines programas.

1969 m. Tapusi koedukacine, šiandien Elmira bakalauro studijas priima maždaug 800 dieninių, daugiausia gyvenančių studentų. Kolegija taip pat siūlo pažangius pažymėjimus, magistro laipsnio programas ir nekreditinius kursus profesiniam tobulėjimui. Kaip Karjerų ūkio, kur Markas Tvenas dešimtmečius vasarojo ir parašė daugybę savo žymiausių romanų, globėjas, Elmira College yra Marko Tveno studijų centras - viena iš keturių nacionaliniu mastu pripažintų „Twain“ vietų, kuri veikia kaip tyrimų centras lankantis Tvine. mokslininkai.

Įsikūręs laisvųjų menų ir mokslų srityje, Elmira College sukuria bendradarbiavimo ir palaikymo aplinką, kuri leidžia studentams tapti aktyviais besimokančiaisiais, efektyviais lyderiais, atsakingais bendruomenės nariais ir visame pasaulyje įsitraukusiais piliečiais. Didžiuodamasi savo istorija ir tradicijomis, kolegija yra įsipareigojusi siekti bendruomenės įsitraukimo ir intelektinio bei asmeninio augimo idealų.

Vietos

  • Elmira

    Park Place,1, 14901, Elmira

    Klausimai