Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Duomenų bazės mokslo bakalauro laipsnis
Embry-Riddle Aeronautical University

Duomenų bazės mokslo bakalauro laipsnis

Prescott, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 563 / per credit *

Stovykloje

* per kredito valandą

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Duomenų mokslas yra nauja, besiformuojanti studijų ir praktikos sritis, išsivysčiusi reaguojant į didžiulį duomenų kiekį mūsų visuomenėje ir jų rinkimą. Stambūs visų sektorių darbdaviai dabar pripažįsta, kad reikia rinkti, analizuoti ir interpretuoti duomenis savo veikloje. Darbo statistikos biuras numato, kad 2019–2026 m. Bus sukurta 11,5 mln. Duomenų mokslo darbo vietų, daug didesnių nei visų profesijų vidurkis. Tai sukūrė kvalifikuotų duomenų mokslininkų poreikį visose srityse. Šios naujos studijų programos absolventai išmoks matematikos teorijos ir skaičiavimo metodų, būtinų norint būti sėkmingais šios naujos srities praktikais. Programa taip pat pabrėžia kompiuterinį programavimą, manipuliavimą duomenimis ir pasirenkamą srities specializaciją, pavyzdžiui, aviaciją, verslą ar inžineriją. Absolventai bus visiškai pasirengę pradėti karjerą kaip duomenų mokslininkai, rinkos tyrimų analitikai ir taikomieji statistikai arba siekti aukštesnio laipsnio.

Nuo 2018 m. Tokios technologijos kompanijos kaip „Google“ ir „Amazon“ buvo didžiausi duomenų mokslininkų darbdaviai. Tada 44% duomenų mokslininkų dirbo technologijų įmonėse. Šių įgūdžių poreikio pripažinimas plinta ir dėl įvairių galimybių įsidarbinti. Didžiulis surinktų neapdorotų duomenų kiekis sukėlė analitikų, galinčių iš duomenų gauti vertę tiek oro linijų , tiek sveikatos priežiūros pramonei, poreikį. IBM taip pat pastebėjo, kad atsiveria reikšmingi užimtumo sektoriai finansų, draudimo ir profesinių paslaugų srityse.

Studentai turėtų būti suinteresuoti skaičiavimais ir technologijomis, taip pat taikyti kiekybinius metodus praktinėms problemoms spręsti. Efektyviausi studentai taip pat turės dar vieną domėjimosi sritį, kuriai jie norėtų pritaikyti savo žinias, tokias kaip verslas, aviacijos inžinerija, fizika, visuotinis saugumas ir žvalgyba, meteorologija, oro eismo valdymas, saugos mokslas ar kt. Duomenų mokslininkas yra svarbus komandos narys, todėl būsimieji studentai turėtų būti suinteresuoti tobulėti kaip bendradarbiai ir komunikatoriai, sąveikaujantys tiek su techniniais, tiek su netechniniais vaidmenimis ir visų pirma sukurti ryškius pasakojimus, kurių pagrindas yra faktiniai įrodymai.

Apie duomenų mokslą Prescott mieste, AZ miestelyje

Dailės mokslų bakalauras, įsikūręsMenų ir mokslų kolegijos Matematikos katedroje, yra susijęs su praktiniu mokymusi. Visi kursai bus pagrįsti projektais ir susisteminti įgyjant įgūdžių atsakyti į klausimus apie realų pasaulį. Kryžminis taikymas pramonei, vyriausybei ir mokslinių tyrimų įstaigoms yra nedelsiant. Studentai gali tikėtis prasmingo darbo atlikdami visą bakalauro patirtį. Tai palengvins nedidelio miestelio atmosfera, moderniausios laboratorijos patalpos ir dėstytojai, turintys pramonės patirties.

„Embry-Riddle“ sukūrė tam tikrų disciplinų strategines stiprybes. Prescott miestelyje tai apima aeronautikos inžineriją ,kosmoso fiziką (kur turime LIGO bendradarbių grupę), pasaulinio saugumo ir žvalgybos studijas , taikomąją meteorologiją , oro eismo valdymą , saugos mokslą ir kt. Duomenų mokslininkas sukuria vertę įmonei, turėdamas duomenų analizės įgūdžių ir perimdamas žinias apie sritį. „Embry-Riddle Prescott“ duomenų mokslų bakalauras suteikia studentams unikalią patirtį, susijusią su duomenų mokslo įgūdžių sujungimu su giluminėmis žiniomis vienoje iš daugelio mūsų specializuotų sričių, bendradarbiaujant su kiekvienos iš šių sričių dėstytojais.

Universitetas neseniai pastatė STEM švietimo centrą, kuriame yra kelios naujos kompiuterinės laboratorijos, kuriose bus vykdomi šios programos elementai. Programa naudos Jim ir Linda Lee planetariumus projekto pristatymams ir dalinsis SSGA laboratorija, skirta klasėms ir laboratorijoms.

„Embry-Riddle“ Prescott miestelis yra mažame mieste, kuriame yra keturi sezonai ir vieni geriausių pėsčiųjų / kalnų dviračių takų pasaulyje. Prescott yra už kelių minučių kelio nuo Finikso, Las Vegaso ir Pietų Kalifornijos. Vaizdingas gamtos grožis Prescott yra ideali vieta gyventi ir mokytis. Mūsų maža miestelio atmosfera sukuria idealią mokymosi aplinką, kurioje studentai glaudžiai bendrauja su mūsų dėstytojais, stiprindami jų edukacinę patirtį.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Kompiuterijos (Duomenų Mokslas) bakalauras (Hons)
    • Academic City, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • BSc (Hons) statistikos duomenų moksle
    • Academic City, Jungtiniai Arabų Emyratai
  • Bachelor of Science in Data Analytics
    • Ajman, Jungtiniai Arabų Emyratai