Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Visuotinių konfliktų studijų mokslo bakalauras
Embry-Riddle Aeronautical University

Visuotinių konfliktų studijų mokslo bakalauras

Daytona Beach, Jungtinės Amerikos Valstijos

4 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1 563 / per credit *

Stovykloje

* per kredito valandą

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

„Global Conflict Studies“ laipsnis rengia absolventus daryti įtaką sprendžiant konfliktus. Absolventai gali pakeisti, dirbdami privačiose gynybos pramonėse, vyriausybėse, žvalgybos bendruomenėse, tarptautinėse pagalbos agentūrose ir ne pelno grupėse. Visuotinių konfliktų studijų bakalauras yra istorinis pasaulio konfliktų tyrimas ir išsami konfliktų valdymo politikos ir procesų apžvalga. Mokydamiesi iš ekspertų dėstytojų ir rezultatais pagrįstos mokymo programos, studentai per ketverius metus gali baigti visuotinių konfliktų studijų ir Tėvynės saugumo bakalaurą, suteikdami gilesnės švietimo patirties. Visuotiniai konfliktų tyrimai tik didina studentų sėkmę baigus aukštojo mokslo laipsnius, tokius kaip istorija, politikos mokslai, ekonomika, žmonių atsparumas ar konfliktų sprendimas.

Saugumo studijų ir tarptautinių reikalų katedros dėstytojai, turintys aukštą kvalifikaciją, turi ilgametę pramonės patirtį ir yra užsienio politikos, genocido, istorijos, tarptautinių santykių / politikos, saugumo ir žvalgybos tyrimų ekspertai. Jie sutelkia dėmesį į studentų sėkmę naudingais patarimais, patarimais rašant projektus ir pagalba ieškant praktikos, suteikiančios studentams praktinės patirties.

Kai klasių dydis yra daug mažesnis nei tradiciniame universitete, klasių mokymas yra sudėtingesnis ir atviresnis.

Kartu su fakulteto žiniomis ugdymo turinys yra pagrįstas mokymosi rezultatais pagrindu. Tai reiškia, kad studentai mokomi suprasti konfliktų istoriją ir jiems suteikiamos galimybės praktiškai pritaikyti savo žinias per praktikas ir organizacijoms pristatomus projektus. Studentai įgyja kritinio mąstymo ir sprendimų planavimo įgūdžių, kurių reikalauja ši pramonė.

Išmokę per susijusius nedidelius studijų kursus, stažuotes, galimybes studijuoti užsienyje ir įgiję galutinę patirtį, absolventai turėtų būti konfliktų specialistai, užsienio tarnybos pareigūnai ar žvalgybos pareigūnai.

Apie pasaulinius konfliktų tyrimus Deitonos paplūdimyje, FL miestelyje

Embry-Riddle'o Deitonos paplūdimio miestelyje vykstančioje pasaulinių konfliktų studijų programoje naudojamas daugiadisciplininis ir daugiatautis požiūris siekiant suprasti pagrindines tarptautinių ir žmonių konfliktų priežastis. Studentai sužinos apie pagrindinių pasaulio regionų ir galių istorinę ir socialinę raidą; regionų politinės ir ekonominės sąveikos istorija; konfliktų valdymo teorija; konfliktų sprendimas taikdarių ir taikos kūrimo procesais. Nagrinėdami realių atvejų tyrimus, istorines perspektyvas ir dėstytojų patirtį, studentai išmoks analitinių ir tyrimų įgūdžių, kad galėtų paveikti konfliktą.

Visuotinių konfliktų studijų mokslo bakalauro laipsnis yra Menų ir mokslų kolegijos Saugumo studijų ir tarptautinių reikalų skyriuje ir yra tiesiogiai susijęs su Tėvynės saugumo mokslo bakalauru.

Studentai taip pat gali siekti dviejų daugelio Embry-Riddle nepilnamečių, įskaitant arabų studijas, verslą, komunikaciją, teismo apskaitą, terorizmo tyrimus ar šalies saugumą.

Naujesnis ERAU laipsnis, Visuotinių konfliktų studijų bakalauro programa, siūlo studentams įvairius kursus, kuriuose naudojamas daugiadisciplininis požiūris siekiant suprasti pagrindines žmonių konfliktų priežastis. Studentai naudojasi išsamia analize, kad išmoktų suprasti:

 • Pagrindinių pasaulio regionų istorija ir jų sąveika
 • Konfliktų valdymo teorija
 • Pagrindiniai šios dienos pasaulio saugumo iššūkiai
 • Metodikos, technologijų ir politinių procesų, kuriais bandoma užkirsti kelią konfliktams ar juos išspręsti, pagrindas

Studijų užsienyje galimybės, kalbos įgijimas ir tarpkultūrinės praktikos suteikia studentams unikalią mokymosi patirtį. Studentai įgyja konkurencinį pranašumą rinkoje pridėdami dvikalbių ar daugiakalbių strateginių kalbų įgūdžių.

„Global Conflict Studies“ teikia pagrindą, kuris paruošia studentus, norinčius gyventi ir dirbti daugiakultūrėje aplinkoje, kaip tėvynės gynybos ir saugumo įmonės darbuotoją; JAV kariuomenės narys; užsienio valstybės pareigūnas JAV Valstybės departamente; Centrinės žvalgybos agentūros žvalgybos analitikas; JAV AID narys; taikos korpuso savanoris; tarptautinės korporacijos darbuotojas; ir Jungtinių Tautų, Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus ar panašių nevyriausybinių organizacijų darbuotojas. „Global Conflict Studies“ magistrantai taip pat gali sėkmingai dirbti įvairiose susijusiose srityse, tokiose kaip istorija, politikos mokslai, ekonomika, žmonių atsparumas ar konfliktų sprendimas.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Pagyrė bakalauro laipsnį konfliktų studijose
  • Ottawa, Kanada
 • Taikos ir vystymosi studijų bakalauras
  • Växjö, Švedija
 • Negotiation, Conflict Resolution and Peacebuilding
  • Carson, Jungtinės Amerikos Valstijos