Keystone logo
Ensign College

Ensign College

Ensign College

Įvadas

Ensign College yra aukštojo mokslo institucija, įkurta ir remiama Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios. Mokyklos misija yra ugdyti pajėgius ir patikimus Jėzaus Kristaus mokinius.

Būdami institucija, mes ieškome įkvėptų vadovų patarimų ir nurodymų, laikydamiesi Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčios, jos tikslų ir vykdydami savo nurodytą misiją.

Kad atitiktų Ensign College misiją ugdyti pajėgius ir patikimus Jėzaus Kristaus mokinius, kolegija siekia padėti studentams/besimokantiesiems pademonstruoti šiuos pagrindinius gebėjimus: KOMANDA IR LYDERYSTĖ kuriant ir palaikant pasitikėjimo, vizijos ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. kuri prideda vertės organizacijai; KOMUNIKACIJA dalintis informacija įvairiose auditorijose, režimuose ir aplinkoje, kad būtų galima suprasti ir tobulinti; TECHNINIAI ĮGŪDŽIAI pademonstruoti žinias, įgūdžius ir gebėjimus atlikti konkrečias užduotis naudojant tinkamas sistemas, procesus ir įrankius; PROBLEMŲ SPRENDIMAS analizuoti sudėtingas problemas ir kurti kūrybingus sprendimus, pagrįstus pagrįstais įrodymais; PROFESIONALIZMAS parodyti elgesį, atspindintį moralinį tvirtos etikos ir atskaitomybės pagrindą.

Vietos

  • Salt Lake City

    North 300 West,95, 84101, Salt Lake City

    Klausimai