Keystone logo
Ensign College Taikomųjų mokslų bakalauro laipsnis komunikacijos srityje
Ensign College

Taikomųjų mokslų bakalauro laipsnis komunikacijos srityje

Salt Lake City, Jungtinės Amerikos Valstijos

0 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Gebėjimas efektyviai rinkti, filtruoti ir laiku perduoti informaciją yra vis svarbesnis šiandieninėje sparčiai einančioje rinkoje. Taikomųjų mokslų bakalauro laipsnis komunikacijos srityje yra skirtas išmokyti sunkių ir minkštųjų įgūdžių, būtinų norint būti paklausiu profesionalu bet kurioje pasirinktoje srityje. Darbo galimybės yra tokios pat įvairios, kaip ir įgūdžių rinkinys, ir jūs baigsite mokslus, galėdami patikimus rinkos tyrimus ir analizę paversti įtikinamu bendravimu.

Jūs taip pat išvyksite iš čia, turėdami įgūdžių efektyviai bendrauti, užtikrintai išdėstyti pasirengimą karjerai ir prasmingai bendradarbiauti su kitais. Ir viskuo, mes jums padėsime tapti galingu ir patikimu Jėzaus Kristaus mokiniu. Taigi, kad ir ką darytumėte, būsite pasirengę būti kuo geresniu.

„Ensign College“ programos yra skirtos paruošti studentus būti pajėgiais ir patikimais mokiniais, turinčiais pasirengimo rinkai įgūdžių. Kolegijos programos nėra skirtos tenkinti konkrečios profesinės licencijos ar pažymėjimo, reikalingo įsidarbinti Jutoje ar bet kurioje valstybėje, šalyje ar teritorijoje, išsilavinimo reikalavimus.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Strateginės komunikacijos bakalauras
    • Melbourne, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Organizacinės ir strateginės komunikacijos menų bakalauras
    • Bolivar, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Komunikacijos studijų bakalauras
    • Greenville, Jungtinės Amerikos Valstijos