Keystone logo
Escola Britânica de Artes Criativas

Escola Britânica de Artes Criativas

Escola Britânica de Artes Criativas

Įvadas

STUDIJA BRAZILIJOJE IR GAUTI BRITANIJOS DIPLOMĄ

Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) yra novatoriškas mokymo centras, kuris siūlo kūrybinių dalykų kursus pagal pasaulinio lygio standartus. EBAC palaiko partnerystes su Hertfordshire universiteto (JK) ir Maskvos mokyklų konsorciumu, kurį sudaro Didžiosios Britanijos meno ir dizaino aukštoji mokykla, Maskvos architektūros mokykla MARCAS, Maskvos kino studija ir Kompiuterinės grafikos scream mokykla. Mokyklos sudaro mokinių ir mokytojų bendruomenę, kuri bendradarbiauja ir keičiasi informacija ir žiniomis, sukuria unikalią mokymo atmosferą.

Mokykla siūlo studentams galimybę studijuoti į Braziliją panašiu kursu į JK, taip pat yra vienintelė Lotynų Amerikos įstaiga, siūlanti Didžiosios Britanijos bakalauro laipsnį, išduotą Hertfordšyro universiteto, galiojančio Jungtinėje Karalystėje, Europos Sąjungoje ir JAV.

EBAC yra kūrybinga ir verslininkystės institucija, turinti bakalauro, inicijavimo ir specializacijos kursus meno ir dizaino, audiovizualinės ir kompiuterinės grafikos srityse, sutelkiant dėmesį į visą studento plėtrą. Vila Madalena, San Paulo kūrybinės industrijos širdis, įsikūrusi pačioje mokykloje, turi geriausią infrastruktūrą ir naujausią įrangą rinkoje, kad jos mokiniai mokytųsi iš novatoriškiausių.

KURSAI PASIŪLYMAI

Mokykla siūlo išsilavinimą kūrybinėse disciplinose tiek bakalauro ir specializacijos kursuose, tiek profesoriams, kurie yra išskirtiniai savo srities specialistai. Studentai, kurie nusprendžia baigti studijas - britų bakalaureatas, studijuoja nuo 3 iki 4 metų, priklausomai nuo jų kvalifikacijos ir patirties. Kitas būdas mokytis EBAC, taip pat tarptautinės kokybės, yra pasirinkti vieną specializacijos kursus, skirtus profesionalams, dirbantiems rinkoje, arba tiems, kurie nori keisti savo karjerą. Be to, vyksta intensyvūs kursai, inicijuojami ir specialūs kursai paaugliams.

TARPTAUTINIS KOKYBĖS ŠVIETIMAS

"Ebac" siūlo naują kūrybinių disciplinų mokymo su tarptautiniu diplomu modelį, geriausių prieinamų technologijų naudojimą ir tai, kad studentas užtikrina jo įtraukimą į darbo rinką.

STRATEGIJA

Suteikti tarptautinę kokybę kūrybinių disciplinų dėstymui, žinomiems profesoriams rinkoje ir naujausiais techniniais ištekliais, suteikiant studentams geriausias karjeros galimybes.

MISIJA

Siūlyti tarptautinės kokybės kūrybinių disciplinų švietimą ir skatinti Brazilijos kūrybinės ekonomikos augimą.

BENDRADARBIAVIMAS SU HERTFORDŠYROS UNIVERSITETU

Nuo pat jo įkūrimo Didžiosios Britanijos kūrybinių menų mokykla bendradarbiauja su Hertfordšyro universitetu (Jungtinė Karalystė). Ji buvo įkurta 1952 m. Ir dabar yra viena iš Didžiosios Britanijos aukštojo mokslo įstaigų. Universitetai įsikūrę funky srityje, kuri yra 40 minučių nuo Londono.

Paslaugos ir ištekliai

Naudodamiesi naujausia turima įranga, EBAC studentai gali išreikšti savo idėjas ir dirbti meno ir aukštųjų technologijų sąveikoje. Laboratorijos naudojamos klasėse, meistriškumo klasėse ir seminaruose, taip pat naudojamos individualiam darbui.

Vietos

  • Pinheiros

    Rua Mourato Coelho,1404, 05417-002, Pinheiros

Klausimai