Keystone logo
Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Įvadas

Inžinerijos koledžas ir vadybos mokykla yra vos devynerių metų rinkoje, bet jau rodo puikius rezultatus ir išsiskiria tarp nacionalinių mokyklų, nes jų skirtumai. Ji yra laikoma MEC vienas iš geriausių privačių kolegijų Gamybos inžinerijos San Paulas, atsižvelgiant į BVAS, Composite rodiklis pastabą ENADE, fakulteto, mokymo-mokymosi išteklių, infrastruktūros ir įrenginių.

Fakultetas yra gerai ir atrinko po Gydytojai, gydytojai, mokytojai ir ekspertai, turintys didelę patirtį, atsidavusi forma visą gamybos INŽINIERIŲ, derinant technologines žinias produktyviai PROCESŲ IR strateginę viziją verslą.

Daugiau nei, kad yra tikras susirūpinimas užtikrinti, kad studentai plėtoti ne tik savo akademinių žinių, bet taip pat jų asmeniniam tobulėjimui. Jie skatinami atrasti ir ištirti visą savo potencialą, todėl specialistai pasirengę įžengti į darbo rinką ir susidurti su iššūkiais ateityje bus visuomenei.

Kodėl ESEG Inžinerijos ir vadybos mokykla turi novatorišką mokymo metodiką, todėl out kiekvienoje srityje geriausia transformuoti studentas į visą specialistas.

Vietos

  • São Paulo

    Rua Vergueiro, 1951 | Vila Mariana 04101-000 | São Paulo-SP, , São Paulo

    Klausimai