Keystone logo
© European School of Economics
European School of Economics

European School of Economics

European School of Economics

Įvadas

European School of Economics ( ESE ) yra privati verslo mokykla be sienų, daugiakultūrė ir pragmatiška, visiškai akredituota JK ir patvirtinta mokymosi paslaugų teikėjų registre.

ESE siūlo bakalauro, magistrantūros arba MBA ir trumpąsias programas savo centruose Londone, Madride, Romoje, Milane ir Florencijoje.

ESE absolventai yra vieni konkurencingiausių verslo profesionalų rinkoje, pasiruošę vadovauti tarptautinės rinkodaros , finansų , komunikacijos ir vadybos srityse. Turėdami galimybę individualiai pritaikyti savo studijų kursą, ESE studentai:

 • studijuoti užsienyje ESE centruose visame pasaulyje
 • sklandžiai judėkite tarp miestelių kiekvienais metais
 • vienu metu studijuoti laipsnį savo gimtosiose šalyse
 • perkelti iki 240 JK kreditų į bakalauro studijų programas ir iki 90 JK kreditų į magistrantūros programas
 • pradėti studijas rugsėjį, sausį arba balandį ir baigti vienerius metus net nuo žiemos pradžios datos
 • specializuojasi pažangiausiuose verslo sektoriuose, tokiuose kaip mada, renginiai, muzika, sportas, menas, žiniasklaida ir žmogiškieji ištekliai.
 • Atlikite stažuotes internetu arba neprisijungę, pasirinkdami iš daugiau nei 1500 pirmaujančių organizacijų visame pasaulyje

Mokykla be sienų, European School of Economics yra nauja aukštojo mokslo koncepcija. Derinant akademinį meistriškumą, tarptautiškumą ir pragmatiškumą, ESE laipsnių ir sertifikatų programos yra skirtos parengti naują lyderių ir verslininkų kartą.

Apie ESE įkūrėją ir prezidentą

Elio D'Anna yra puikus pranešėjas, unikaliai išreiškiantis savo ugdymo filosofiją. Jo žodžiai skatina klausytoją išlaikyti iniciatyvų požiūrį ir nuolat siekti būties vientisumo ir vienybės. Klausytojai iš viso pasaulio žavi jo novatoriška filosofija ir skatinami, kaip atsakingi asmenys, išlaikyti sveiką kūną, įkvėptą (gerovės ir turto) principų. Žodžiai, kuriuos Elio sako per susitikimus su pasaulio autoritetais, Nobelio premijos laureatais, politikais, ekonomistais, profesoriais ir studentais forumuose ir universitetuose, yra natos, grojamos burtų fleita. Svajotojai iš viso pasaulio klausosi ESE žodžių ir laiko juos šalia kaip vadovą į puikią vietą.

Priėmimai

ESE siūlo tiesioginį įėjimą į dieninių trejų metų britų studijų programas

Studentai, turintys sėkmingą A lygį, 24 IB arba bet kurią kitą alternatyvią kvalifikaciją ir turintys bent 12 metų Amerikos vidurinės mokyklos diplomą, gali būti priimti be reikalingo GPA. Be to, ESE suteikia 90 dienų lengvatinį laikotarpį nuo kurso pradžios, kad būtų galima pateikti tinkamus kalbos testo balus.

ESE , kaip privati, įtraukta į JK įstaiga, turi teisę tvarkyti savo registraciją už UCAS ribų, suteikdama studentams laisvę tiesiogiai ir besąlygiškai pateikti paraiškas kada tik nori.

Reikalavimai vizoms

Visi tarptautiniai studentai, norintys studijuoti European School of Economics Italijoje, turi pateikti įrodymą, kad jie turi teisinę teisę arba teisinį Italijos vyriausybės leidimą studijuoti Italijoje.

Ar jums reikia vizos?

Jei esate Europos pilietis, jums nereikia kreiptis nei dėl studijų vizos, nei dėl leidimo gyventi, bet turite pateikti galiojančią paso arba asmens tapatybės dokumento kopiją.

Jei esate ne Europos pilietis, turite turėti studijų vizą ir per 8 dienas pateikti prašymą dėl leidimo gyventi.

Registracijos proceso metu mūsų Studentų aptarnavimo skyrius suteiks svarbios informacijos apie jūsų viešnagę Italijoje.
Jie padės visiems mūsų tarptautiniams studentams suprasti, kokius dokumentus reikia pasiimti prieš kreipiantis dėl vizos pagal oficialią „Viso Per L'Italia“ svetainę.
Atkreipkite dėmesį, kad pats studentas privalo laiku pradėti Vizos išdavimo procesą. Atsižvelgiant į tai, kad tai gali būti ilgas procesas, studentams patariame kreiptis laiku.
Šių šalių piliečiams, besikreipiantiems dėl trumpųjų kursų programos, studijų vizos nereikia, nes studentai be vizos gali likti Italijoje trumpiau nei 90 dienų.

Leidimas gyventi

Per 8 dienas nuo studento atvykimo į Italiją pirmiausia reikia kreiptis dėl leidimo gyventi (Permesso di Soggiorno). Šis leidimas gyventi leidžia studentams legaliai studijuoti ir gyventi Italijoje tam tikrą laikotarpį.

Prašymas išduoti leidimą gyventi Italijoje yra labai paprastas:

Studentai turi eiti į paštą ir paprašyti „Permesso di Soggiorno Kit“ – balto voko su kai kuriomis formomis. Pamatysite, kad yra dvi formos: tarptautiniai studentai turės užpildyti tik Modulo 1 ir pateikti kopiją:

 • pasas (visi puslapiai),
 • sveikatos draudimas, apimantis buvimo laikotarpį (tas pats nurodytas vizos prašymo metu),
 • registracijos laiško kopiją,
 • finansinės paramos įrodymas (galite pateikti tą patį dokumentą, kurį naudojote vizai gauti).

Mūsų Studentų aptarnavimo skyrius padės jums užpildyti formą ir suteiks visą reikalingą informaciją, kad paraiška būtų tinkamai parengta.

Arba studentai taip pat gali kreiptis į „Sportello Amico“ skirtą stalą pašte, kur jie gali gauti atsakingo pareigūno pagalbą.

Atlikus ESE veiksmus, paštas išduos leidimo gyventi kvitą kartu su pirštų atspaudų paėmimo susitikimo laišku.

Atkreipkite dėmesį: prašymo išduoti leidimą gyventi gavimas yra teisinis įrodymas, kad prašymas yra nagrinėjamas. Studentai turi pasiimti su savimi kvitą ir jiems primenama, kad būtina atvykti į pirštų atspaudų paėmimą Centrinėje imigracijos policijos nuovadoje (Roma, Florencija, Milanas).

Studentų atsiliepimai

Vietos

 • London

  Mandeville Place, 11-13, W1U 3AJ, London

  • Madrid

   Calle Antonio Maura 12, 28014, Madrid

   • Rome

    Corso Vittorio Emanuele II, 154, 00186, Rome

    • Milan

     Via Paolo Lomazzo, 19, 20154, Milan

     • Florence

      Borgo Santi Apostoli, 19, 50123, Florence

      Klausimai