Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

ESEI International Business School Barcelona

Įvadas

132755_02_LOGOS.jpg

Verslo švietimo naujovės

Mokymasis realiuoju laiku

ESEI teikia tarptautinį verslo mokymą, kuris atitinka pasaulinės verslo poreikius. Nuo pat mūsų įkūrimo 1989 m. Mus sukėlė aistra, teikianti verslo programas, kurios teikia reikiamų įgūdžių ir profesinio mokymo, siekiant pagerinti mūsų studentų karjeros perspektyvas ir pasirengti sėkmei tarptautinėje darbo aplinkoje.

Tarptautinis pripažinimas už meistriškumą

JK ir Ispanijos akreditacijos

ESEI yra pripažinta tarptautinė aukštojo mokslo institucija Ispanijoje. ESEI bakalauro programos yra oficiali kvalifikacija, kurią suteikia geriausi JK universitetai. ESEI magistro programos yra privatūs laipsniai, kuriuos tiesiogiai suteikia ESEI ir Universidad Católica de Murcia (UCAM) - viena prestižiškiausių universitetinių institucijų Europoje, turinti puikią reputaciją verslo švietimo srityje.

ESEI Barselonos miestelis - geriausias miestas tarptautiniams studentams

Top 5 Europos paleidimo centras

ESEI yra Ispanijos Barselonoje, tarptautiniame verslo ir inovacijų centre. Tokie įvykiai kaip „Mobile World Congress“, į kurį kasmet susirenka daugiau nei 100 000 žmonių, daro miestą viena geriausių tinklo vietų Europoje. Mūsų potencialūs absolventai turi galimybę užmegzti ryšius su verslininkais ir investuotojais ir užmegzti visą gyvenimą ryšį su klasės draugais, dėstytojais ir dėstytojais.

Tarptautinis fakultetas ir verslo ekspertai

Mokymasis iš patyrusių profesionalų

ESEI tarptautiniai fakultetai tyrinėja, įkvepia ir kuria žinias, atitinkančias mūsų studentų poreikius. Jie siūlo kolektyvinį požiūrį į sudėtingas problemas, kartu ugdydami individualius talentus akademiškai ir profesionaliai. ESEI dėstytojai yra iš viso pasaulio ir suteikia ESEI studentams tikrai pasaulinės verslo perspektyvos.

198137_HOME_en2.jpg

Kvalifikacija už meistriškumą

Mūsų fakultetas yra aktyvus profesionaliai: jie yra generaliniai direktoriai, verslo savininkai, verslininkai, rinkodaros vadybininkai ar kiti įmonių aukštesnio lygio darbuotojai. ESEI yra žingsnis mūsų studentams į norimą karjerą, o mūsų fakultetas gali padėti jiems ten patekti!

132760_01_portada.jpg

Praktinė verslo metodika

Projektinis mokymasis (PBL)

ESEI mūsų prioritetas yra suteikti studentams kuo geresnę mokymosi patirtį. Projektinis mokymasis susieja studentus su realiu pasauliu. Studentams suteikiama autonomija, lankstumas ir atsakomybė dirbant kartu su projektais, tai gali būti atvejo analizė, rašytinė ataskaita, vaizdo įrašas, vaidmenų atlikimas, svetainė ir kt. Mūsų dėstytojai iš esmės yra tarpininkai . Jie kuria projektų trumpiklius ir prižiūri komandų pažangą, padarytą savaitę po savaitės, reguliariai registruodamiesi - kaip ir darbo vietoje.

Į studentą orientuotas mokymasis

Individualus dėmesys mažos klasės grupėse

ESEI studentams naudinga individuali mentorystė ir konsultacijos iš mūsų tarptautinių švietimo vadybos specialistų. Klasių dydis nedidelis, kad paskatintų ir sukurtų ESEI studentų bendruomenės talentų ugdymo ir stiprinimo kultūrą.

Gyvas studentų gyvenimas

Įvairių bendruomenė - 150 studentų iš daugiau nei 40 šalių

ESEI siūlo tikrai pasaulinę patirtį su įvairių sričių užsienio studentais. ESEI studentų bendruomenę sudaro jauni, karjerą mąstantys asmenys, kurie aistringai domisi verslu. Barselona, kurioje yra garsių architektūrinių pastatų, nuostabių smėlio paplūdimių, nuostabaus Viduržemio jūros klimato, jaudinančio naktinio gyvenimo, fantastiškos virtuvės patiekalų ir daugybė kultūrinių bei sportinių veiklų, garantuoja studentams nepamirštamą patirtį už protingą biudžetą.

132756_08_CAREEROPPORTUNITIES.jpg

Karjeros galimybės

ESEI jungia talentą su verslu

ESEI siūlo unikalią galimybę įgyti profesinę patirtį Barselonoje. ESEI studentai gali stažuotis ir įgyti tarptautinę profesinę patirtį su nacionalinėmis ir tarptautinėmis bendrovėmis, esančiomis Barselonoje.

7 trumpi kursai, skirti pagerinti jūsų įgūdžius ESEI

ESEI siūlo trumpų kursų seriją (3 valandas per savaitę 6 savaites) visiems besidomintiems. Nesvarbu, ar mokotės virvių, ar jau esate patyręs profesionalas, šie nauji kursai suteikia galimybę visiems įgyti naujų įgūdžių ar patobulinti esamus, neįsipareigojant vykdyti visą programą.

Mūsų trumpi kursai gali būti vykdomi universitete arba nuotoliniu būdu. Jie šiuo metu yra siūlomi!

Skaitykite toliau, norėdami sužinoti, kokie trumpi kursai siūlomi šį semestrą, ir užsiregistruokite šiandien .

 1. Projektų valdymas ir Lean valdymas
  Šiame trumpajame kurse sistemingai nagrinėjamas projekto valdymas. Jo tikslas yra aprūpinti studentus įrankiais, reikalingais efektyviam valdymui, kaip nustatyta Projektų valdymo institute (PMI).
 2. Skaitmeninės rinkodaros strategijos ir technologijos
  Karšta tema XXI amžiaus darbo pasaulyje, skaitmeninė rinkodara ir jos technologijos tampa plačiai ieškomos.
  Šiame trumpame kurse bus nagrinėjama, kaip prekės ženklai gali paveikti įsitraukimą naudojant skaitmenines platformas. Tai padės studentams orientuotis įvairiausiose skaitmeninės rinkodaros technologijose ir paaiškins, kaip jas galima strategiškai panaudoti siekiant ilgalaikių įmonės tikslų.
 3. Verslo planas: kūrimas ir plėtra
  Dėmesio, trokštantys startuolių įkūrėjai! Šis trumpas kursas yra naudingas tiems, kurie nori pradėti savo verslą ir sužinoti, kaip sukurti verslo planą.
 4. Paieškos sistemų rinkodara
  Paieškos sistemos rinkodara (SEM) orientuota į svetainių reklamą, didinant jų matomumą paieškos sistemų rezultatų puslapiuose. Vis daugiau žmonių, apsiperkančių internetu produktus ir paslaugas, SEM dar nebuvo tokia svarbi.
 5. Mobilioji rinkodara
  Mobilioji rinkodara yra daugiakanalė internetinės rinkodaros technika. Jis orientuotas į auditorijos pasiekimą išmaniaisiais telefonais, planšetiniais kompiuteriais ar susijusiais įrenginiais. Bendravimui su klientais jis naudoja svetaines, el. Paštą, SMS, socialinę žiniasklaidą ir mobiliąsias programas.
 6. Sporto rinkodara
  Sporto rinkodara orientuota į sporto renginių ir komandų reklamą, taip pat į kitų produktų ir paslaugų reklamą sporto pramonėje.
 7. Sporto etika ir socialinė atsakomybė
  Šis trumpas kursas, suskirstytas į dvi dalis, orientuotas į sporto etiką ir socialinę atsakomybę sporto pramonėje.

Vietos

 • Barcelona

  Carrer de Montevideo, 31, 08034, Barcelona

Klausimai