Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona Bakalauro verslo administravimas
ESEI International Business School Barcelona

Bakalauro verslo administravimas

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Oct 2024

EUR 12 200 / per year

Stovykloje

Įvadas

Suteiktas laipsnis: verslo administravimo bakalauro laipsnis (6 lygio RNCP pavadinimas)

Įsivaizduokite, kad leidžiatės į įdomią akademinę kelionę, skirtą jūsų aistrai verslo administravimui, vadybai ir lyderystei skatinti. Mūsų verslo administravimo bakalauras sukurtas taip, kad įgytumėte svarbiausių įgūdžių, padėsiančių klestėti šiuolaikinėje nuolat besikeičiančioje verslo aplinkoje.

Per pirmuosius dvejus bakalauro studijų metus gilinsitės į pagrindinius verslo modulius, kuriuos ves patyrę specialistai, įskaitant pramonės ekspertus ir verslininkus. Nesvarbu, ar jus domina vadovavimas komandoms, pardavimų skatinimas kuriant verslumo įmones, ar technologijų ir inovacijų diegimas, mūsų dinamiška mokymo programa skatina praktinį mokymąsi per įdomius projektus.

Verslo administravimo bakalauro studijų trečiajame kurse turėsite galimybę specializuotis pagrindinėse verslo srityse, tokiose kaip strategija ir tarptautinė prekyba, rinkodaros valdymas ar net sporto vadyba. Atlikdami privalomą trijų mėnesių praktiką ir gilindamiesi į pramonės patirtį, įgysite vertingos realios patirties, kuri papildys jūsų mokymąsi klasėje.

Prisijunkite prie mūsų Barselonoje ir pradėkite savo kelionę link klestinčios ir pasitenkinimą teikiančios karjeros dinamiškoje verslo administravimo srityje su mūsų verslo administravimo bakalauro studijomis.

Kodėl verta studijuoti verslo administravimo bakalauro studijas ESEI & College de Paris?

ESEI siūlome geriausią verslo administravimo bakalauro studijų programą, kuri padės ugdyti jūsų bendravimo įgūdžius ir padės jums sėkmingai dirbti šioje srityje. Nesvarbu, ar jus domina verslo strategija, tarptautinė prekyba, rinkodara ir vadyba, ar sporto vadyba, mūsų verslo administravimo bakalauro programa suteiks jums įgūdžių, kurių reikia, kad galėtumėte tobulėti.

Mokysitės iš dėstytojų, kurie supranta, ko reikia norint sėkmingai dirbti šiuolaikiniame verslo administravimo pasaulyje. Be to, turėsite galimybę bendrauti su bendraamžiais iš įvairių aplinkų, kurie suteiks jums unikalių požiūrių į gyvenimą ir bendravimą.

ESEI sustiprinsite savo karjeros galimybes ir asmeninį prekės ženklą pademonstruodami:

Priėmimai

Studijų programa

Apie Mokyklą

Klausimai