Keystone logo
ESEI International Business School Barcelona Verslo komunikacijos bakalauras
ESEI International Business School Barcelona

Verslo komunikacijos bakalauras

3 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Oct 2024

EUR 12 200 / per year

Stovykloje

Įvadas

Suteiktas laipsnis: Verslo komunikacijos bakalauro laipsnis (6 lygio RNCP pavadinimas)

Mūsų specializuoto komunikacijos bakalauro studijų programa sukurta taip, kad įžiebtų jūsų aistrą efektyviai bendrauti ir suteiktų įgūdžių, kurie padės meistriškai perteikti pranešimus įvairiose verslo srityse.

Per pirmuosius dvejus komunikacijos bakalauro programos metus studijuosite pagrindinius verslo modulius, kurie padės tvirtą pagrindą suprasti, ką įmonės turi pranešti suinteresuotosioms šalims. Vadovaujami patyrusių dėstytojų, įskaitant pramonės ekspertus ir verslininkus, gilinsitės į svarbiausius verslo aspektus, tokius kaip rinkodara, inovacijos, finansai ir žmogiškieji ištekliai. Į mūsų išsamią komunikacijos bakalauro studijų programą įtrauktas projektais grindžiamas mokymasis, todėl susipažinsite su naujausiomis verslo tendencijomis ir būsite pasirengę spręsti pagrindinius iššūkius, su kuriais šiandien susiduria verslas.

Trečiaisiais komunikacijos bakalauro studijų metais gilinsitės į specializuotas verslo komunikacijos sritis, daugiausia dėmesio skirdami skaitmeninei komunikacijai ir socialinei žiniasklaidai, skaitmeninei rinkodarai ir renginių valdymui. Šie metai taip pat apima privalomą trijų mėnesių praktiką, suteikiančią neįkainojamos realios patirties.

Per komunikacijos bakalauro programą išmoksite visus efektyvios verslo komunikacijos aspektus - nuo įtikinamų pasakojimų kūrimo iki meistriško krizių komunikacijos valdymo.

Prisijunkite prie mūsų Barselonoje ir pradėkite savo kelionę link klestinčios ir pasitenkinimą teikiančios karjeros dinamiškoje komunikacijos srityje, pasirinkę mūsų komunikacijos bakalauro studijas.

Kodėl verta studijuoti komunikacijos bakalauro studijas ESEI & College de Paris?

ESEI siūlome geriausią komunikacijos bakalauro studijų programą, kuri padės ugdyti jūsų komunikacijos įgūdžius ir padės jums sėkmingai dirbti šioje srityje. Nesvarbu, ar domitės žiniasklaida, viešaisiais ryšiais, ar įmonių komunikacija, mūsų komunikacijos bakalauro programa suteiks jums įgūdžių, kurių reikia, kad galėtumėte tobulėti.

Mokysitės iš dėstytojų, kurie supranta, ko reikia norint sėkmingai dirbti šiuolaikiniame komunikacijos pasaulyje. Be to, turėsite galimybę bendrauti su bendraamžiais iš įvairių visuomenės sluoksnių, kurie suteiks jums unikalių požiūrių į gyvenimą ir komunikaciją.

ESEI sustiprinsite savo karjeros galimybes ir asmeninį prekės ženklą pademonstruodami:

Priėmimai

Apie Mokyklą

Klausimai