Keystone logo
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu (ESTGV)

Įvadas

Norėdami Mokykla technologijos ir vadybos Viseu (ESTGV) atitinka keliamus forma, viršutinio lygio technikai kvalifikaciją carecidos sektoriuose jos įtakos zonoje ir skatinti mokslinius tyrimus ir taikomąją veiklą, kuria siekiama tarp aukštojo mokslo ir verslo ryšys, kaip įnašą sprendžiant regionines problemas.

Misija ir vertybės Technologijų ir vadybos Viseu mokykla (ESTGV) yra organinis vienybė mokymo ir mokslinių tyrimų integruota į politechnikos institutą Viseu (IPV). Ji buvo sukurta dekreto-įstatymo Nr 46/85 lapkričio 22 d bei Valdymo žinoma pirmą veikti mokslo metais 1987-1988 m.

ESTGV o aukštojo mokslo institucijoje, yra kuriant, skleidžiant ir perduodant kultūros, mokslo ir technologijų centras, koordinuoti savo veiklą švietimo, profesinio mokymo, mokslinių tyrimų ir bendruomeninių paslaugų teikimo srityse. ESTGV reglamentuoja kokybės standartus, kurie užtikrina tinkamą mokymą į bendruomenės poreikius, kurioje ji veikia.

ESTGV Siekdama savo tikslų, vadovaujantis bendrais mokslo sričių, ypač inžinerijos, technologijų ir valdymo sritims:

iš specialistų, turinčių aukšto lygio pasirengimą žmogaus aspektą, kultūros, mokslo ir technikos mokymas; Atlikti fundamentinius ir taikomuosius mokslinius tyrimus; Bendruomenės paslaugų abipusio vertinimo, jų konkrečiose politikos srityse perspektyvos nuostata; Kultūros, mokslo ir techninius pasikeitimus su panašiomis institucijomis arba teikti panašių tikslų; Įmoka per savo veiklos apimtis dėl to regiono, kuriame ji veikia, ir šalies, tarptautinį bendradarbiavimą ir supratimą tarp tautų vystymąsi.

Iš ESTGV pareigos:

Kursų studijų, kurias baigus bakalauro ir magistro laipsnį, taip pat kitų povidurinio kursus pagal įstatymą realizavimas; Iš antrosios pakopos kursai, specializacijos, atnaujinimo ir perkvalifikavimo pagirtinas su atitinkamu pažymėjimu ar diplomų, sukūrimas; Organizavimas ir bendradarbiavimas pratęsimo veiklos, kultūros, mokslo ar technikos;

Orientacijos ir atlikti tyrimus ir taikomąją veiklą. Siekiant vykdyti savo pareigas nuomone, ESTGV gali nustatyti susitarimų ir bendradarbiavimo susitarimus su valstybinių ar privačių organizacijų, nacionalinių, užsienio ar tarptautinių.

Vietos

  • Viseu

    Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Viseu Campus Politécnico

Klausimai