Keystone logo
Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Įvadas

Pradėkite savo sėkmės istoriją nuo mūsų!

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS) yra labai pripažintas privatus universitetas Estijoje, įsikūręs daugybę apdovanojimų pelniusiame išmaniajame mieste, vadinamame Ülemiste City. Pagrindinės temos, siejančios mūsų mokymo programas, yra verslumas ir kūrybiškumas. Mes siekiame suteikti savo studentams įgūdžių, tinklų ir mąstysenos, kad jie galėtų pakeisti savo gyvenimą ir paveikti pasaulį!

Mes laukiame studentų iš viso pasaulio studijuoti bakalauro ir magistro programas, kurios gali būti vykdomos anglų, rusų ir estų kalbomis. Mūsų studijų programas palaiko IT infrastruktūra, pritaikyta dieninių, ištęstinių ir nuotolinių studijų poreikiams.

Tarp daugelio priežasčių, kodėl pasirinkta Estijos verslumo taikomųjų mokslų universitetas, išsiskiria šešios:

• Visos mūsų programos yra valstybės akredituotos.

• Mes esame verslininkų, verslininkų ir (būsimų) verslininkų universitetas. Mes siūlome savo studentams intensyvų kontaktą su verslo pasauliu studijų metu, lankydamiesi paskaitose, reguliariai organizuodami neoficialius susitikimus ir stažuotes.

• Esame Taline, pavadintame „Metų pažangioji bendruomenė 2020 m.“ Ir vienu iš Europos pradedančiųjų vietų, kur siūlome vis daugiau galimybių.

• Mūsų universitetas yra pripažintas daugelio profesinių organizacijų ir esame gavę kelis Estijos vyriausybės apdovanojimus.

• Mes esame Estijos privataus aukštojo mokslo rinkos lyderiai, būdami išskirtiniai, laikydamiesi paprastų procedūrų ir atkreipdami dėmesį ten, kur turėtų būti - suteikdami 1600 studentų geriausią verslumo ugdymą.

Norėdami pateikti paraišką, apsilankykite svetainėje, kur rasite priėmimo ir kursų reikalavimus, užtikrindami, kad pateiktumėte savo paraišką laiku, nes 2021 m. Pavasario semestro ne ES ir ES piliečių paraiškų pateikimo terminas yra 2020 m. Gruodžio 18 d.! Estijos nuolatinių gyventojų ir piliečių priėmimo terminas yra 2021 m. Sausio 31 d.

Pavasario semestrui galite kreiptis į šiuos kursus:

  • Verslo pradžios bakalauras
  • BA kūrybiškumas ir verslo inovacijos
  • BA programinės įrangos kūrimas ir verslumas
  • MBA Tarptautinio verslo administravimas

PRAŠYKITE TIESIOGIAI PATEIKTI ŠIĄ NUORODĄ: href = "https://www.euas.eu/

Norėdami sužinoti daugiau apie mus, prašome sekti mūsų socialinės žiniasklaidos kanalus:

href = "https://www.facebook.com/EEKMainor

href = "https://www.facebook.com/euas.eu

href = "https://www.instagram.com/eekmainor

href = "https://www.linkedin.com/school/euas

href = "https://www.youtube.com/user/ettevotluskorgkool

Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite klausimų ar reikia papildomos informacijos, susisiekdami su mūsų priėmimo skyriumi el. Pašto adresu @ EUAS .eu.


EU

Vietos

  • Tallinn

    Suur-Sõjamäe 10a, 11415, Tallinn

Klausimai