Keystone logo
© Eikei University of Hiroshima
Eikei University of Hiroshima

Eikei University of Hiroshima

Eikei University of Hiroshima

Įvadas

Eikei University of Hiroshima ( EUH ) yra valstybinis universitetas, kurį 2021 m. įsteigė Hirosimos (Japonija) prefektūros vyriausybė. EUH siūlo vieną skyrių, pavadintą Socialinės sistemos projektavimas, pagrįstas į tvarius vystymosi tikslus orientuotais laisvųjų menų dalykais ir praktinėmis programomis. „22-ojo amžiaus tipo universitetas“, kuris pristatys pokyčių kūrėjus, kurie teigiamai pakeis visuomenę. Universitetas ugdo praktinius įgūdžius keisti visuomenę ir visame pasaulyje pripažintus kultūrinius įgūdžius, kad studentai galėtų kurti ateities žemėlapį šimtmečiui į priekį. Universitetas aktyviai skatina pasaulinį bendradarbiavimą ir net antraisiais veiklos metais priėmė bakalauro studijų studentus iš 25 šalių ir sudarė partnerių sutartis su daugiau nei 20 universitetų visame pasaulyje, kurie visi prisidėjo prie globalios aplinkos kūrimo. miesteliu.

203065_202981_other_images-0084.png

Tikslai

Eikei University of Hiroshima siekia ugdyti jaunų žmonių būrį gerindamas tarpdisciplininius įgūdžius ir žinias, kad būtų galima nepastebėti visuomenės, identifikuoti problemas, rasti sprendimus bendradarbiaujant su kitais, kurti naujas vertybes ir prisidėti vietos bei pasauliniu mastu.

Ką mes siekiame globoti

Eikei University of Hiroshima siekia ugdyti būrį jaunų žmonių, turinčių didelių siekių prisidėti prie vietos bendruomenių ir pasaulio, esant neaiškioms socialinėms ir ekonominėms aplinkybėms, taip pat drąsiai imtis neišspręstų iššūkių ir atkakliai nutiesti kelią naujai erai. siūlantis išsilavinimą, ugdantį 5 kompetencijas (gebėjimus ir įgūdžius), reikalingas klestėti visuomenėje.

Mūsų studentai tobulins šias kompetencijas (gebėjimus ir įgūdžius)

  • Gebėjimas atrasti problemas iš globalios perspektyvos ir strategiškai kurti planus, kaip suvienyti sprendimus, pagrįstus plačiu išsilavinimu ir skaitmeniniu raštingumu.
  • Pagarba įvairovei ir bendradarbiavimas su kitais, turinčiais skirtingą kultūrinį pagrindą, pavyzdžiui, kultūrą, vertybes ir kt.
  • Sugebėjimas atlikti užduotis, siekiant užsibrėžtų tikslų, kartu priimant iššūkius vadovaujant, su visą gyvenimą trunkančiu noru mokytis

Kodėl Eikei

Ugdome mokinių gebėjimus kurti kompleksinius įvairių iššūkių sprendimus, kurie kuria ir ekonomines bei socialines vertybes. Ji skirta ne tik individų naudai, bet ir naujų socialinių vertybių kūrimui, atsižvelgiant į tvarius vystymosi tikslus.

Siekiame, kad studentai įgytų toliaregiškumo ir gebėjimo atrasti esmines įvairių problemų problemas, strateginių sprendimų kūrimo įgūdžių, gebėjimo peržvelgti viską kaip lyderius, savęs tobulinimo įgūdžius, kad būtų galima tęsti mokymąsi turint didelę motyvaciją, ir pasaulinio bendradarbiavimo įgūdžių gerbiant įvairovę ir bendradarbiauti su kitais.

Tarptautinės taikos miestas Hirosima

Hirosima, kurioje gyvena apie 1,2 milijono gyventojų, yra miestas Chugoku regione vakarinėje Japonijos dalyje ir žinomas kaip vieta, kur buvo numesta pirmoji žmonijos istorijoje atominė bomba.

Daugelis turistų iš Japonijos ir užsienio atvyksta pamatyti dvi pasaulio paveldo vietas prefektūroje ir nuostabius Seto vidaus jūros vaizdus su maždaug 140 plūduriuojančių salų.
Hirosima tikrai vystosi į tarptautinį taikos ir kultūros miestą.

Stipendijos ir finansavimas

Tarptautiniai studentai gali kreiptis dėl universiteto studijų mokesčio sumažinimo ir atidėjimo programų arba stipendijų iš Japonijos studentų paslaugų organizacijos (JASSO) ir fondų už universiteto ribų. Kiekviena programa turi savo tinkamumo reikalavimus teikti paraišką ir yra atrankos procesas, pagrįstas tokiais kriterijais kaip šeimos finansai ir akademiniai įrašai.

Speciali stipendija tarptautiniams studentams

Nuo 2023 m. rudens stojant bus įvesta speciali stipendija.

Atkreipkite dėmesį, kad Hirosimos prefektūros ir Hirosimos aukštojo mokslo korporacijos biudžetas turi būti patvirtintas 2023 m. kovo mėn. ir vėliau.

Atskaitymas / atleidimas nuo studijų mokesčio

Turinys Taikomi studentai
50 % atleidimas Tarptautiniai arba Japonijos studentai, kuriems netaikoma šalies mokymosi paramos sistema
100 % arba 50 % atleidimas Visi studentai, patyrę staigius aplinkybių pasikeitimus dėl pragyvenimo šaltinių mirties, sužalojimo ar ligos (įskaitant staigius pokyčius dėl COVID-19)

Monbukagakusho (MEXT) apdovanojimų stipendija

Pareiškėjai, kurie negyvena Japonijoje, gali kreiptis dėl rezervavimo programos Monbukagakusho (MEXT) garbės stipendijai privačiai finansuojamiems tarptautiniams studentams prieš atvykstant į universitetą.

Vietos

  • Hiroshima

    1-5 Nobori-cho Naka-ku Hiroshima City, Japan, 730-0016, Hiroshima

Klausimai