Keystone logo
© European Forensic Institute
European Forensic Institute

European Forensic Institute

European Forensic Institute

Įvadas

Institutas

European Forensic Institute yra aukštojo mokslo institucija Maltoje, įkurta 2018 m. ir visiškai akredituota Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo institucijos (MFHEA), kurios licencija Nr. 2018-014.

Mūsų biuras ir laboratorija yra moderniausiame Maltos gyvybės mokslų parke, kuriame vyksta mūsų pamokos ir laboratoriniai užsiėmimai.

Apie mus

Mūsų pagrindinė European Forensic Institute misija yra sukurti novatorišką mokymosi aplinką, kurioje besimokantieji tiesiogiai bendrauja su specialistais, dirbančiais visose tyrimų mokslų srityse. Mes specializuojamės teismo ekspertizės, kriminalistikos, skaitmeninės kriminalistikos ir tyrimo bei žvalgybos mokslų srityse, siekdami suburti savo sričių ekspertus su studentais ir profesionalais. Inovacijos yra mūsų veiklos priešakyje, todėl savo programas nuolat tobuliname, kad atitiktų profesinio gyvenimo poreikius ir moderniausius teismo ekspertizės bei tyrimų srities reikalavimus. Programos yra orientuotos į įgūdžius ir žinias, kurių reikia, kad atitiktų 21-ojo amžiaus teismo ekspertizės paslaugų, remiančių baudžiamąją justiciją, reikalavimus.

„ European Forensic Institute didžiuojamės galėdami sukurti tikrai išskirtinę mokymosi aplinką, kurioje besimokantieji tiesiogiai bendrauja su profesionalais, dirbančiais visose tyrimų mokslų srityse“, – aiškina instituto vadovas Andreasas Melinato, kuris taip pat yra teismo inžinierius ir ekspertas. gaisro tyrimo ir eismo įvykio rekonstrukcijos metu. Jis tęsia : „Mums pasisekė, kad dirbame su įvairių sričių profesionalais: nuo nusikaltimo vietos tyrimo iki skaitmeninės teismo ekspertizės ir gamtos mokslų chemijos ir biologijos srityse iki duomenų mokslų informacijos technologijų ir net mašininio mokymosi bei blokų grandinės. Kiekvienas ekspertas pateikia unikalų požiūrį į stalą, prisidėdamas prie minčių ir diskusijų įvairovės, neįkainojamos studentams“.

Mūsų akademinės komandos patirtis kyla iš daugelio profesionalių paslaugų sektorių, įskaitant viešojo sektoriaus policijos, teismų, akademinius ir privataus sektoriaus tyrėjų, gamtos mokslininkų, duomenų mokslininkų, inžinierių ir IT, finansinių paslaugų ir teisės ekspertų konsultavimą. Mūsų bendradarbiavimas apima glaudžius darbo santykius su prestižiškiausiomis teismo ekspertizės asociacijomis visame pasaulyje. Be žinių, kurias galima perduoti, gausa, studentai taip pat gauna didžiulę naudą sužinoję apie profesionalui reikalingus įgūdžius ir kompetencijas tiesiogiai iš eksperto, suteikdami jiems pagrindą savo karjeroje.

Robertas Milne'as, instituto taikomųjų mokslų dekanas, turintis daugiau nei 40 metų patirtį Scotland Yard ir teismo medicinos žvalgybos pradininkas, priduria: „Mišrus mokymo modelis, kai studentai mokosi teorijos internete, o vėliau susitinka atlikti praktinį laboratorinį darbą, yra žaidimas. keičiasi, todėl užimti specialistai gali sklandžiai susisiekti su studentais. Mokymas dažnai yra nepakankamai įvertintas, tačiau institute šis labai naudingas darbas yra prieinamas ir tikrai vertinamas. Be to, akademinis personalas ir studentai skatinami tapti Chartered Society of Forensic Sciences (CSFS) nariais, suteikiančiais jiems prieigą prie naujausių tyrimų ir galimybę susisiekti su savo bendraamžiais.

Mūsų pagrindinius darbuotojus sudaro talentinga komanda, turinti išskirtinę profesinę patirtį atitinkamose srityse. Kaip auganti įmonė, mes taip pat nuolat tobuliname savo komandą, priimdami naujų darbuotojų ir užtikrindami pakankamą mokymą bei pameistrystę naujiems darbuotojams.

Universiteto ypatybės

Kur mes esame

European Forensic Institute yra futuristiniame Maltos gyvybės mokslų parke (MLSP). MLSP sukūrė šalies ekonominės plėtros agentūra „Malta Enterprise“, siekdama suteikti tarptautinės klasės gyvosios gamtos mokslų ir informacinių technologijų plėtros objektą. MLSP skirta skatinti mokslinius tyrimus ir plėtrą bei paskatinti gyvybės mokslų sektoriaus augimą Maltoje, remiantis pagrindu, kurį šalis sukūrė farmacijos pramonėje per pastarąjį dešimtmetį.

Iš Europos regioninės plėtros fondų bendrai finansuojamas MLSP yra padalintas į du pagrindinius komponentus: Maltos gyvybės mokslų centrą ir Maltos skaitmeninį centrą. Iš viso šiuo metu yra 13 500 kvadratinių metrų ploto, kurį sudaro laboratorijos, biurai, seminarų kambarys, posėdžių salės ir įvairios bendros patalpos.

MLSP remia ir skatina savo nuomininkų augimą ir sėkmę, siūlydama skatinančią aplinką žinioms imlioms įmonėms. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ar plėtros etapo, MLSP siūlo patyrusias ir profesionalias verslo ir finansines konsultacijas bei pagalbą internacionalizuojant. Gerai subalansuotas verslumo ir pramonės kompetencijų derinys yra būtinas kiekvienos įmonės augimui ir plėtrai, o MLSP įmonės galimybėms nuolat tobulėti, tobulėti ir augti nėra jokių apribojimų.

 • Parkas sukurtas taip, kad būtų sukurta sveika darbo aplinka, paremta maloniu Maltos gyvenimo būdu ir klimatu.
 • Jis yra strategiškai patogioje vietoje, netoli pagrindinės salos bendrosios ligoninės, Onkologijos centro ir Maltos universiteto. Tai skatina glaudesnį bendradarbiavimą su medikų bendruomene ir nuolatinį keitimąsi žiniomis, idėjomis ir patirtimi.
 • Malta yra maža sala, suteikianti lankstumo žmogiškųjų išteklių ir kelionių atžvilgiu.
 • Parkas yra geografiškai išsidėstęs Viduržemio jūros širdyje ir jį aptarnauja oro uostas, iš kurio dažnai skraidoma į didžiąsias Europos sostines, Šiaurės Afriką ir Artimuosius Rytus.
 • Tai padeda įmonėms ir pradedančioms įmonėms išlaikyti konkurencinį pranašumą pasaulinėje rinkoje.

  Vietos

  • San Gwann

   Malta Life Sciences Park, SGN 3000, San Gwann

   • Msida

    Msida, Malta

    Klausimai