Keystone logo
© European Forensic Institute
European Forensic Institute

European Forensic Institute

European Forensic Institute

Įvadas

Institutas

European Forensic Institute yra aukštojo mokslo institucija Maltoje, įkurta 2018 m. ir visiškai akredituota Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo institucijos (MFHEA), kurios licencija Nr. 2018-014.

Mūsų biuras ir laboratorija yra moderniausiame Maltos gyvybės mokslų parke, kuriame vyksta mūsų pamokos ir laboratoriniai užsiėmimai.

Apie mus

Mūsų pagrindinė European Forensic Institute misija yra sukurti novatorišką mokymosi aplinką, kurioje besimokantieji tiesiogiai bendrauja su specialistais, dirbančiais visose tyrimų mokslų srityse. Mes specializuojamės teismo ekspertizės, kriminalistikos, skaitmeninės kriminalistikos ir tyrimo bei žvalgybos mokslų srityse, siekdami suburti savo sričių ekspertus su studentais ir profesionalais. Inovacijos yra mūsų veiklos priešakyje, todėl savo programas nuolat tobuliname, kad atitiktų profesinio gyvenimo poreikius ir moderniausius teismo ekspertizės bei tyrimų srities reikalavimus. Programos yra orientuotos į įgūdžius ir žinias, kurių reikia, kad atitiktų 21-ojo amžiaus teismo ekspertizės paslaugų, remiančių baudžiamąją justiciją, reikalavimus.

„ European Forensic Institute didžiuojamės galėdami sukurti tikrai išskirtinę mokymosi aplinką, kurioje besimokantieji tiesiogiai bendrauja su profesionalais, dirbančiais visose tyrimų mokslų srityse“, – aiškina instituto vadovas Andreasas Melinato, kuris taip pat yra teismo inžinierius ir ekspertas. gaisro tyrimo ir eismo įvykio rekonstrukcijos metu. Jis tęsia : „Mums pasisekė, kad dirbame su įvairių sričių profesionalais: nuo nusikaltimo vietos tyrimo iki skaitmeninės teismo ekspertizės ir gamtos mokslų chemijos ir biologijos srityse iki duomenų mokslų informacijos technologijų ir net mašininio mokymosi bei blokų grandinės. Kiekvienas ekspertas pateikia unikalų požiūrį į stalą, prisidėdamas prie minčių ir diskusijų įvairovės, neįkainojamos studentams“.

Mūsų akademinės komandos patirtis kyla iš daugelio profesionalių paslaugų sektorių, įskaitant viešojo sektoriaus policijos, teismų, akademinius ir privataus sektoriaus tyrėjų, gamtos mokslininkų, duomenų mokslininkų, inžinierių ir IT, finansinių paslaugų ir teisės ekspertų konsultavimą. Mūsų bendradarbiavimas apima glaudžius darbo santykius su prestižiškiausiomis teismo ekspertizės asociacijomis visame pasaulyje. Be žinių, kurias galima perduoti, gausa, studentai taip pat gauna didžiulę naudą sužinoję apie profesionalui reikalingus įgūdžius ir kompetencijas tiesiogiai iš eksperto, suteikdami jiems pagrindą savo karjeroje.

Robertas Milne'as, instituto taikomųjų mokslų dekanas, turintis daugiau nei 40 metų patirtį Scotland Yard ir teismo medicinos žvalgybos pradininkas, priduria: „Mišrus mokymo modelis, kai studentai mokosi teorijos internete, o vėliau susitinka atlikti praktinį laboratorinį darbą, yra žaidimas. keičiasi, todėl užimti specialistai gali sklandžiai susisiekti su studentais. Mokymas dažnai yra nepakankamai įvertintas, tačiau institute šis labai naudingas darbas yra prieinamas ir tikrai vertinamas. Be to, akademinis personalas ir studentai skatinami tapti Chartered Society of Forensic Sciences (CSFS) nariais, suteikiančiais jiems prieigą prie naujausių tyrimų ir galimybę susisiekti su savo bendraamžiais.

Mūsų pagrindinius darbuotojus sudaro talentinga komanda, turinti išskirtinę profesinę patirtį atitinkamose srityse. Kaip auganti įmonė, mes taip pat nuolat tobuliname savo komandą, priimdami naujų darbuotojų ir užtikrindami pakankamą mokymą bei pameistrystę naujiems darbuotojams.

Universiteto ypatybės

    Vietos

    • San Gwann

      Malta Life Sciences Park, SGN 3000, San Gwann

      Klausimai