Keystone logo
Everett Community College

Everett Community College

Everett Community College

Įvadas

Everett Community College ( EvCC ) teikia švietimo galimybes per perkėlimo programas, pažymėjimus, darbo jėgą ir įmonių mokymus. Mūsų misija yra ugdyti, aprūpinti ir įkvėpti kiekvieną studentą siekti asmeninių ir profesinių tikslų, prisidėti prie įvairių mūsų bendruomenių ir klestėti mūsų pasaulinėje visuomenėje.

Kolegija aptarnauja studentus, ieškančius įvairių švietimo galimybių. Studentai atvyksta į Everett Community College kad galėtų įperkamai įgyti ketverių metų laipsnius, gauti pažymėjimus, mokytis naujo darbo, patirti praktinių profesinių ir techninių programų mokymų, mokytis anglų kalbos, lavinti pagrindinius įgūdžius, baigti vidurinę mokyklą, mokytis paaukštinimui , arba mokytis vien dėl savo malonumo.

Kolegija siūlo asocijuotus meno ir mokslo, mokslo, verslo, taikomosios mokslo, technikos, vaizduojamojo meno ir bendrųjų studijų laipsnius. Baigimo pažymėjimai išduodami daugiau nei 30 technikos ir karjeros sričių. Studentai taip pat gali užsirašyti į anglų kalbą kaip antrąją kalbą, baigti vidurinę mokyklą ir bendrojo lavinimo programas. Everett Community College taip pat siūlo profesionalų ir darbuotojų mokymą per savo Verslo ir tęstinio mokymo centrą.

Mūsų dėstytojai ir darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su verslo ir pramonės ekspertais, bendruomenės lyderiais ir kitomis švietimo įstaigomis, kad suteiktų studentams aktualios, iššūkių keliančios patirties klasėje ir už jos ribų.

Šiaurės vakarų komisija akredituoja Everett Community College kolegijose ir universitetuose

Vietos

  • Everett

    Tower Street,2000, 98201, Everett

    Klausimai