Keystone logo
FA International HEI MOKSLO BAKALAURAS (BSC) Fizioterapijoje
FA International HEI

MOKSLO BAKALAURAS (BSC) Fizioterapijoje

Lija, Malta

Request duration

Anglų kalba

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Kineziterapijos laipsnio kursu siekiama mokyti reabilitacijos srityje dirbančius sveikatos priežiūros darbuotojus, kurie vykdo prevencijai, gydymui, reabilitacijai ir paciento funkciniam vertinimui skirtą veiklą.

Kineziterapijos absolventai užsiima prevencija, gydymu ir reabilitacija žmogaus judėjimo srityse, esant aukštesnėms žievės funkcijoms, atsirandančioms dėl įgimtų ar įgytų įvairios etiologijos patologinių įvykių. Fizioterapijos absolventai, atsižvelgdami į savo įgūdžius ir atsižvelgdami į gydytojo diagnozę bei receptus, komandoje parengia reabilitacijos programą, skirtą nustatyti neįgalaus asmens sveikatos poreikį.

Kineziterapijos absolventas užsiima motorinių, psichomotorinių ir kognityvinių negalių reabilitacija, naudodamas manualinę terapiją, masažus ir elektromedicininę įrangą. Kurso pabaigoje absolventai turės pakankamai pasirengti medicinos ir mokslo disciplinose, kad galėtų geriau suprasti svarbiausius elementus, esančius patologinių procesų, kuriuose sutelkta reabilitacinė ir terapinė intervencija, pagrindu, taip pat bendradarbiavimas su etalonine medicinos komanda.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai