Keystone logo
Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

Faculdade Das Américas (FAM)

Įvadas

Įkurta 1998 metais, iš Amerikos mokykla (FAM) yra São Paulo mieste, kuris siūlo kursus įvairių sričių žinių institucija.

Įstaiga atėjo su siūlanti diferencijuotą pasirinkimą privataus aukštojo mokslo São Paulo, pirmenybę kursų kokybę, tai yra, suteikti tinkamas ir modernius įrenginius, kurie atitinka suinteresuotų studentų paklausa auga tiek asmeniniame lygmenyje ketinimą kaip specialistas.

Siūlomos FAM kursai įvertino Švietimo ir mokslo ministerijos (MEC) su puikiais sąvokas, daugelis iš jų su pilna ženklų. Diferencijuotas pedagoginė projekto, infrastruktūros tarptautinį standartą (pirmasis Brazilija) ir aukštos kvalifikacijos dėstytojai, sudaryta iš mokytojų ir gydytojų. FAM komponentai, kurie idealus institucija formuoti gali ir specialistai, dirbantys darbo rinką.

Švietimo pasiūlymas grindžiamas susirūpinimą dėl studento ir jų profesinės ateities. Investicijos siekiama suteikti tinkamus ir modernius įrenginius susitikti Universiteto poreikius.

Dėl šių ir daugelio kitų priežasčių, kad Amerikos Mokykla yra vartai į savo karjeros sėkmę, juk mūsų sėkmės istorija is yours!

ISTORIJA Asmens svajonę kurį lydi: pasiūlymus São Paulo mieste, nuo guodžia mus, diferencijuotą esamų privataus tinklo aukštojo mokslo švietimo paslaugų kaimynystėje.

Tai novatoriškiausia pastarųjų edukacinis projektas kartų ir todėl mes didžiuojamės galėdami parodyti jį išjungti.

Transformacija prasideda buvusių būstinės teatro Įrašų įsigijimo, su visais kultūrinę praeitį įrašytas į meno istoriją São Paulo mieste, ypač atsižvelgiant į metų 60/70, kur ir kelis dešimtmečius, kai buvo skirtingi pilietinės ir meninės įvykiai, Jie pradėjo skubaus transformacijos socialinės-ekonominės, meno ir kultūros São Paulo.

Iš kultūros namų, į prižiūrėtojui transformuota 1995 pašaukimą architektūros intervencijos trejus metus, pastatas-teatras, dabar vadinamas pastatas Yara Vianna Lamacchia.

Atidarytas 1998 m, su įranga, kurios yra skirtos moderniausių tarptautinius standartus komfortą ir saugumą. Gražus ir atsipalaidavęs erdvė pridėti žinias, dalintis idėjomis ir daugintis draugų.

1998 rugpjūčio inicijuoja prie Amerikų mokyklos veiklą, su iš pastebėtų ekspertų išsilavinimą, komanda nuomos plėtoti projektui išduoto leidimo iš šių kursų:

Vietos

  • São Paulo

    R. Augusta, 1508 - Consolação, São Paulo - SP, 01305-100, Brazil, , São Paulo

    Klausimai