Keystone logo
Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Įvadas

Fakultetas Arnoldas Janssen buvo įkurta 2001 m Dieviškojo Žodžio kongregacijos. Ir jis gimė su tarptautiniu kongregacijos, kuri veikia 67 šalių penkiuose žemynuose stiprumą. Vertybės, kokybės ir kompetencijos dirbti švietimo buvo paveldėta iš šimtamečių įstaigai, kuri, ne atsitiktinai, yra vertas jų mokinių sėkmę darbo rinkoje.

Įstatymo ir administravimas kursai siūlomi Fakulteto Arnold Janssen suteikia tvirtą humanistinio ugdymo, vienijanti išminties ir tradicijas švietimo ir šiuolaikinės rinkos poreikius. Net keletą metų veiklos, fakulteto Arnoldas Janssen tapo nuoroda į aukštąjį mokslą. To įrodymas yra gautos bakalauro verslo administravimo ir teisės dėl įrodymų iš nacionalinio tyrimo apie mokinių pasiekimai (ENADE) rezultatai. Studentai įstatymo žinoma, taip pat švietė pastaraisiais egzaminų teisininkų Brazilija (OAB-MG) ordino, įgyti svarbią poziciją tarp aukštojo mokslo institucijų valstybės.

Mokyklos Arnaldo fakultetas susideda iš meistrų ir gydytojai pripažintą akademinę kompetenciją ir didelę profesinę patirtį rinkoje.

Vietos

  • Belo Horizonte

    Praça João Pessoa, 200 CEP: 30140-020 Belo Horizonte/MG, , Belo Horizonte

    Klausimai